
Etappe in de voorleesmarathon ter gelegenheid van 100 jaar Carmiggelt. Per etappe worden 10 kronkels voorgelezen uit ‘Carmiggelt gedundrukt’, een boekje met 100 van zijn mooiste verhalen geschreven tussen 1938 en 1980.
Donderdag 14 november - Het Rhedens (aula), Kleiberglaan 1, Rozendaal - aanvang 11.20 uur met docenten en leerlingen en met o.a. Yke Schotanus
De voorleesmarathon startte op 7 oktober, de geboortedag van Carmiggelt, in Galerie De Engel, in het gemeentehuis van Rheden in De Steeg. Op de plek dus waar vroeger Hotel de Engel stond, het hotel waar Carmiggelt menig vakantie doorbracht.

Tijdens de ‘etappes’ van de voorleesmarathon lezen medewerkers, klanten, vrienden van de boekwinkel, schrijvers, voorbijgangers en anderen op gezette tijden de beste kronkels voor. Op 30 november, de sterfdag van Carmiggelt, zal Koos van Zomeren in de boekwinkel voorlezen. De voorleesmarathon eindigt op oudejaarsdag. Dan leest Eric van der Donk zijn favoriete kronkel voor.
Klik HIER wanneer u zich wilt aanmelden voor de nieuwsbrief.