De Winterspelen in het Kröller-Müller

17 dec 2013, 23:29 Agenda
infomiddag

OTTERLO - In de kerstvakantie, op zaterdag 4 en zondag 5 januari organiseren studenten van ArtEZ hogeschool voor de kunsten Arnhem alweer de derde editie van De Winterspelen in het Kröller-Müller Museum. Voorgaande jaren was dit evenement een groot succes.

Kinderen, vaders, moeders, opa’s en oma’s kunnen zich weer laten verrassen door speelse en creatieve activiteiten bij beroemde kunstwerken uit de collectie. Een garantie voor een andere kijk op kunst. Dit jaar is het thema van De Winterspelen ‘Dwalen in Verwonderland’.

Zaterdag 4 en zondag 5 januari 2014 van 11.00-16.00u. Voor gezinnen of opa’s en oma’s met (klein)kinderen vanaf 5 jaar. Meedoen aan De Winterspelen is gratis voor iedereen met een geldig entreebewijs voor park en museum. Aanmelden is niet nodig. Info: www.kmm.nl

HIER

@HetRhedenNieuws

Klik HIER wanneer u zich wilt aanmelden voor de nieuwsbrief.