
SPANKEREN – De startbijeenkomst is op zaterdag 17 mei, in de feestweek van het 100-jarig bestaan van Muziekvereniging Wilhelmina in de feesttent aan de kerkweg in Spankeren. De opening wordt feestelijk verricht door onze burgemeester mevrouw Petra van Wingerden – Boers om 12.00 uur.
Spankeren Samen is een initiatief van een aantal dorpsbewoners en de buurtcoach van VIVA Rheden. Hierbij is het initiatief genomen voor een burenhulpdienst, genaamd “Spankeren Samen”. De coördinatie is in handen van een werkgroep die bestaat uit dorpsbewoners.
José van Mourik
“De vrijwilligers die zich bij ons aanmelden zetten zich in voor hun buren en andere dorpsbewoners bij het verrichten van allerlei “klussen”, aldus vrijwilligers coördinator van Spankeren Samen, José van Mourik. “Zonder de vrijwilligers kan Spankeren Samen niet bestaan. Wij bemiddelen tussen vraag en aanbod, maar de vrager en aanbieder blijven zelf verantwoordelijk voor de afspraken en de uitvoering”.
Elkaar helpen, dat is het motto, praktische inzet door de burgers en dat gebeurt nu in Spankeren ook al geruime tijd door de Buurtbus. Deze wordt gereden door vrijwilligers uit onder andere Spankeren.
“Wij ondersteunen u in met wat u van ons vraagt; wel zoveel mogelijk samen met u!”
Heeft u een hulpvraag, neemt u dan contact op met Spankeren Samen. Zij zijn bereikbaar op maandag, woensdag en vrijdag van 10:00 – 11:00 uur via telefoonnummer: 06-23202504 of vult u het contactformulier in op de website: .
17 mei
Zaterdag 17 mei presenteert Spankeren Samen zichzelf met een stand op de door Muziekvereniging Wilhelmina georganiseerde, ter ere van hun 100-jarig bestaan, feestweek van 10:00 – 14:00 uur. Komt u dan gerust kennis met ons maken, we kijken naar u uit!
Kinderen mee!
Neemt u vooral uw kinderen en/of kleinkinderen mee, men heeft leuke attracties voor de kleine mens! Wat dacht u van een echte ballonnenclown, schminken en een springkussen bijvoorbeeld?!
Op de hoogte blijven van ons laatste nieuws via Facebook? Druk op de "Vind ik leuk"-button. Liever via Twitter? Druk op de “Follow”-button. Klik HIER wanneer u zich wilt aanmelden voor de nieuwsbrief.