VELP - In de lichtstraat van de Paperclip is van 14 februari tot 28 maart 2017 werk te zien van Geert Branbergen uit Gaanderen.
Na een bouwkundige opleiding en werk in de vastgoedsector bleef hij als hobby tekenen en schilderen, tot plezier van hemzelf en zijn kleinkinderen. Hij bezoekt wekelijks een schilderclubje, waarbij hij het oordeel van zijn medecursisten zeer waardeert.
Geerts schilderijtjes zijn gemakkelijk toegankelijk, soms iets abstract maar kleurrijk en herkenbaar. Hij gebruikt verschillende technieken in acryl- en olieverf. Hij haalt zijn inspiratie uit zijn omgeving: mooie landschappen, stadjes, antiek of kunstmarkten. Ook tijdens vakanties naar de Provence gaan de schildersattributen mee.
De expositie is te bezichtigen op werkdagen van 10 tot 12 en van 14 tot 16 uur in de Eiberstraat 14-16 in Velp. Kijk voor meer informatie op:
http://www.paperclipvelp.nl