Ontzet Veluwezoom: Officiële opening evenement

30 nov 2013, 22:35 Foto's
infomiddag

DE STEEG – Op zaterdag 30 november en zondag 1 december vindt in De Steeg het evenement ‘Ontzet van de Veluwezoom-200 jaar Koninkrijk’ plaats. Volledig in stijl van het jaar 1813 wordt stilgestaan bij de Slag op de Veluwezoom, die grote invloed had op het ontstaan van ons Koninkrijk 200 jaar geleden.

Zaterdagmiddag 30 november werd het evenement officieel geopend. Dit gebeurde in aanwezigheid van Commissaris van de Koning van Gelderland Clemens Cornielje, de Burgemeester van de gemeente Rheden, Petra van Wingerden Boers, Napoleon, de Russische Consul, wethouders van de gemeente Rheden en vele anderen. Na de opening werden de twee prijswinnaars bekendgemaakt van het Scholenproject, zij werden opgenomen in het kampement.

In dit bericht een beeldimpressie van dit officiële moment.

Klik op de bovenste foto voor nog veel meer foto’s.

Kijk in het voor alle berichtgeving rondom dit evenement (link zie onder dit bericht)

DOSSIER

De bijdragen van dit evenement zijn tot stand gekomen door Peter de Waard, Theo Jansen en Wouter Rijnbende, in samenwerking met Rheden Nieuws.

HIER

@HetRhedenNieuws

Klik HIER wanneer u zich wilt aanmelden voor de nieuwsbrief.

De opening (let op uw volumeknop!):

v9jave63ec6k14acy5jph37v8

i5uu15cf6uw6trjra57b5gmfl

fzdlt1posq3oe65ws3xsbapcl

ofyfgp5g0xkwt70ykegoehvfp