
VELP - De Drum- en Showfanfare Mr. Hm vd Zandt hield zondag 9 april weer haar jaarlijkse Palmpaasoptocht door Velp die dit keer startte vanaf de voormalige Parochie naast de R.K. Kerk in de Emmastraat.
Dit jaar werd de tocht georganiseerd in samenwerking met Ons Raadhuis, waar men zich om 11.00 uur kon verzamelen, om vervolgens rond 11.30 uur achter muziekvereniging v.d Zandt een ronde te maken door Velp. De optocht eindigde met een erehaag van het korps in de Emmastraat.
Het was een geslaagde tocht met veel kinderen en evenzoveel mooie versierde palmpaasstokken op de geweldige zonnige dag.
Naast de mooiste palmpaasstok was er ook nog het eieren zoeken in de tuin van Ons Raadhuis waar ook 10 prijsjes te verdienen waren door een ei te vinden met daarop een nummer.
Klik op de bovenste foto voor meer foto's