Velperbroek Circuit en Kennedylaan bijna klaar voor gebruik

10 aug 2014, 16:35 Foto's
iogsx8hvhbomli5ssfyign0pu 2014 08 10 velperbroek 029

VELP - Afgelopen zaterdag, zondag en maandagochtend tot 05:00 uur hebben onder regie van Rijkswaterstaat diverse bedrijven keihard gewerkt om het Velperbroek Circuit en het zuidelijke deel van de President Kennedylaan te Velp weer begaanbaar te maken voor het verkeer maandagochtend vroeg. Vrijdagavond werden de rotonde en het stuk President Kennedylaan, inclusief de kruising met de Lepelaarstraat, afgesloten voor alle verkeer en starten de werkzaamheden.

Rheden.Nieuws.nl heeft zondagmiddag een ronde gemaakt over het circuit en de Kennedylaan en een fotoverslag gemaakt. Op dit moment worden als laatste de detectielussen voor de verkeerslichten in het asfalt gefreesd en wordt de laatste hand gelegd aan het asfalteren van de kruising Kennedylaan en Lepelaarstraat en het eerst gedeelte daarvan, tot aan de Aalscholversingel.

De verwachtingen zijn goed, "als het weer niet tegen zit..." aldus een werknemer van een van de bedrijven die de detectielussen aan het plaatsen zijn op het Velperbroek Circuit.

Klik op de bovenste foto voor meer foto's.

Kijk voor eerdere publicaties op:

2014-08-10-velperbroek-009

Op de hoogte blijven van ons laatste nieuws via Facebook? Druk op de "Vind ik leuk"-button. Liever via Twitter? Druk op de “Follow”-button. Klik HIER wanneer u zich wilt aanmelden voor de nieuwsbrief.