Geslaagden van Het Rhedens de Tender en Het Rhedens Dieren en Rozendaal

Foto:

Dit jaar zijn er op Het Rhedens veel geslaagden, onderstaand de lijst met iedereen die geslaagd is, sta jij er tussen? Gefeliciteerd!!

Geslaagden

VMBO Basisberoepsgerichte Leerweg (locatie Dieren)

Sector
Economie, afdeling handel en administratie

  • DIEREN:
    Ahmed Darar, Youri Regelink, Coen van Zadelhoff;
  • BRUMMEN:
    Tessa Buitenhuis.

Sector
Techniek, afdeling techniek breed

  • VELP:
    Deveny Agterberg;
  • RHEDEN:
    Danimo Petrenko, Bryan van den Toorn, Niels Verkerk;
  • DIEREN:
    Kevin van Workum;
  • DOESBURG:
    Shane Bleasby;
  • BRUMMEN:
    Roos Hamer.

Sector
Zorg en Welzijn, afdeling zorg en welzijn

  • DIEREN:
    Kaylee Gorter;
  • DOESBURG:
    Manuela Hofman, Merve Söylemez;
  • BRUMMEN:
    Maxime de Jong;
  • EERBEEK:
    Jalisa van Eldik, Danique Schotpoort, Maryam Al Shacargi;
  • DIDAM:
    Kim van Staveren.

VMBO Kaderberoepsgerichte Leerweg (locatie Dieren)

Sector
Economie, afdeling handel en administratie

  • ARNHEM:
    Justen van Leeuwen;
  • RHEDEN:
    Mick van der Mee;
  • DIEREN:
    Selcan Aydemir, Merve Baştuĝ, Tubanur Çiftçi, Thijs van Swieten, Matthijs
    Timmer;
  • ELLECOM:
    Jan van der Mark;
  • SPANKEREN:
    Tommy Uenk; DOESBURG: Onur Çiçek, Sebri Kelati;
  • EERBEEK:
    Jelmer Monsma;
  • HALL:
    Selena Dusink.

Sector
Techniek, afdeling techniek breed

  • RHEDEN:
    Remi Meijer;
  • DIEREN:
    Sven Buizer, Owen Corporaal, Wouter Doornbos, Stefan Leenders, Ilona Zimmerman;
  • LAAG
    SOEREN: Dominic Dullemond;
  • SPANKEREN:
    Henkie Gerrits;
  • DOESBURG:
    Percy Masseling, Maikel Nijboer, Damian Stavast;
  • OLBURGEN:
    Mika Waarnink;
  • EERBEEK:
    Jermain Brandenburg, Björn van den Brink, Sander Bruil, Gert-Jan Klomp, Bjorn
    van Tongeren;
  • HALL:
    Sverre Schotpoort;
  • DUIVEN:
    Patrick van Ingen.

Sector
Zorg en Welzijn, afdeling zorg en welzijn

  • VELP:
    Romée Peters; RHEDEN: Sharon van Brink, Bente Jansen, Sascha Krähe, Kimberly
    van der Meijde;
  • DIEREN:
    Daphne Besemer, Lindsey Gorter, Nikki van der Hoeven, Chayenne Kleuver, Madelon
    Langhorst, Enes Olgun, Gizem Tinaz, Sanne Vos, Anne van der Werf;
  • DE
    STEEG: Lianne Kreuzen;
  • ELLECOM:
    Thomas Hendriks;
  • SPANKEREN:
    Willemijn Treep;
  • DOESBURG:
    Heidi Haring, Tessa Henze, Kimberly Huntink, Eva Menke, Demi Pieters, Laura
    Tiemissen, Rachelle Vos;
  • RHA:
    Margit Holland;
  • BRUMMEN:
    Sandra Ziens;
  • EERBEEK:
    Arjan Bouknegt, Nienke Havekes, Nora Katerberg, Mariska Lammers, Roos Linthorst,
    Karen van Loen, Charèl van Luttikhuizen, Daniëlle Peelen; OOSTERBEEK: Sien Bos,
    Rosanne Willems.

VMBO Theoretische Leerweg (locatie Dieren)

Sector
Economie

  • ARNHEM:
    Kyra Meekhof, Gijs Tenniglo; VELP: Lara van Gaalen, Olivier Smits; RHEDEN:
    Thomas Janssen, Lisanne Meijer, Romy Menting, Jasper Westhof;
  • DIEREN:
    Sophie van Dillen, Umut Erkus, Jeroen de Groot, Laura van de Haterd, Daphne van
    der Heijden, Job Koenders, Jaeike Nijen Twilhaar, Esmée Ruizendaal;
  • ELLECOM:
    Ezra van Loon;
  • SPANKEREN:
    Lisa Leeflang, Caylee Welling;
  • DOESBURG:
    Erinn Burgers, Kachung Li, Lotte Schuurman, Megan Teunissen, Marith Tieman,
    Jaimy Wetzer;
  • EERBEEK:
    Gabriëlle Bouwhuis, Madelief van Ginkel, Megan Jansen, Joren Koetsier.

Sector
Landbouw

  • RHEDEN:
    Rianne Jansen;
  • DIEREN:
    Tim Beune, Roy Cornelissen, Ertugrul Hardal, Irene Kemperman, Rowena Kolk,
    Lisanne Materman, Liza Pieterse;
  • LAAG
    SOEREN: Sietze Gerritsen, Annemieke Liefstingh.

Sector
Techniek

  • VELP:
    Max van der Pluijm;
  • RHEDEN:
    Pieter Bluemink, Daniel Brons, Rick Wegkamp;
  • DIEREN:
    Bas Derickx, Mano Kuipers, Matthijs van de Sande;
  • ELLECOM:
    Niek Verbruggen;
  • DOESBURG:
    Loes Houwer, Sarah Smeijer, Marc de Vries;
  • ANGERLO:
    Vincent van Buuren.

Sector
Zorg en Welzijn

  • VELP:
    Fleurien Bosveld;
  • RHEDEN:
    Koen Evers, Marrit Jansen, Julian Jurriens, Erna Skenderovic;
  • DIEREN:
    Lynn Alberts, Loes Beinema, Lisa-Mary Botterman, Seher Çiftçi, Ayse Demir, Nick
    Dix, Samet Dogan, Aysegül Dogançay, Meryem Elarslan, Marloes Huhnholz, Sabine
    Huhnholz, Denise van Ingen, Marijke Iterson, Susan Luimes, Lars Meijer, Sanna
    Olijslager, Yasmeen van Ommeren, Loïs Pieper, Poeka Sips, Kim Stoltenborg,
    Julia van der Veen, Sanne Veldhuizen, Romy Vos, Stan van der Werf, Lars
    Wichman;
  • ELLECOM:
    Annefie Keij, Eva Vos;
  • SPANKEREN:
    Naomi Barink, Linsey Verheul;
  • LAAG
    SOEREN: Sebastiaan ter Rele;
  • DOESBURG:
    Salma Bakridi, Colin Bean, Kimberley Berendonk, Daan Beumer, Suzan de Boer,
    Lianne Gerritsen, Romay Hendriks, Daphne IJsselstijn, Eka van Kempen, Ricardo
    Kerseboom, Marit Surenbroek;
  • OLBURGEN:
    Edith Gerritsen;
  • BRUMMEN:
    Loena van de Bree, Marwa Mangal;
  • EERBEEK:
    Cheyenne Brandenburg, Anouk Streppel, Shana Uiterweerd.

HAVO (locatie Rozendaal)

Profiel
Cultuur en Maatschappij

  • RHEDEN:
    Linda Bockhoven, Sanne Daniël;
  • DIEREN:
    Hannah Rekveldt; E
  • LLECOM:
    Esmay Arnoldus;
  • GIESBEEK:
    Andrea Veenbrink;
  • OLBURGEN:
    Roos te Kamp.

Profiel
Economie en Maatschappij

  • VELP:
    Guido Eggink, Stijn Korteling, Debby Steunenberg;
  • RHEDEN:
    Mark van Binsbergen, Elwin Hodzic, Eloy Lischer, Tijs Peters;
  • DIEREN:
    Rogier Arentshorst, Charlotte Bakker, Thom Ditewig, Mika Harmsen, Jelmer van
    Helvoort, Ralph Huhnholz, Jeroen Karels, Mehran Khanpour, Sander Nikkels, Marco
    Theunissen;
  • DE
    STEEG: Renske Ouwerkerk;
  • ELLECOM:
    Yvonne Hakken, Lars Stuiver, Marlot Stuiver;
  • SPANKEREN:
    Stijn Gerritsen;
  • LAAG
    SOEREN: Carlijne Peeks;
  • DOESBURG:
    Nick Okhuijsen, Rinus Robaard;
  • LATHUM:
    Amaan Mussani;
  • EERBEEK:
    Alenka van Ee.

Profiel
Economie en Maatschappij & Cultuur en Maatschappij

  • DIEREN:
    Maaike Talen.

Profiel
Natuur en Gezondheid

  • VELP:
    Arezoe Hoesseinzada, Thijmen van Kooten, Maureen Naber, Ellis van Rooij, Ike
    Teunissen, Aart Wijnstekers;
  • RHEDEN:
    Roel Koper, Daphne de Vos;
  • DIEREN:
    Rick Cohen, Dustin Jacobs, Wouter Lamboo, Max Pleysier, Myrthe van der Werf;
  • ELLECOM:
    Rick Hinfelaar;
  • LAAG
    SOEREN: Rein Arnoldussen, Wander Bück;
  • LEUVENHEIM:
    Sahline Schaaf.

Profiel
Natuur en Techniek & Natuur en Gezondheid

  • ARNHEM:
    Romal Ajheer;
  • VELP:
    Jeroen Beekman, Josephine de Haer, Karlijn Janssens, Régiano Lamberts, Stan
    Rooseboom, Frans Wellink;
  • RHEDEN:
    Niek van Binsbergen, Guido van Oorschot, Olivier Steur;
  • DIEREN:
    Sophie Jansen.

VWO (locatie Rozendaal)

Atheneum,
Profiel Cultuur en Maatschappij

  • ARNHEM:
    Henriëtte Hofman;
  • VELP:
    Charlotte Romp;
  • RHEDEN:
    Daniël de Jong;
  • DOESBURG:
    Thirza Scholten.

Atheneum,
Profiel Economie en Maatschappij

  • VELP:
    Jan Clerkx, Alexander Knot, Willem Looijen, Merlijn Neuteboom, Matthieu Peters,
    Mirthe Schuurkamp;
  • ROZENDAAL:
    Isabelle van Wassenaer;
  • DIEREN:
    Marije Pöpping;
  • LAAG
    SOEREN: Pauline Veenbergen.

Atheneum,
Profiel Economie en Maatschappij & Cultuur en Maatschappij

  • VELP:
    Claartje König.

Atheneum,
Profiel Natuur en Gezondheid

  • ARNHEM:
    Juliette Smulders;
  • VELP:
    Eline Berends, Fabian Reichwein, Ernst de Vries, Rosa Wijnstekers;
  • RHEDEN:
    Mark Schmitz;
  • DIEREN:
    Merel Demmink, Jette Kranenburg;
  • GIESBEEK:
    Thomas Amorij.

Atheneum,
Profiel Natuur en Techniek & Natuur en Gezondheid

  • ARNHEM:
    Stijn Jue, Hans Velthuis;
  • VELP:
    Onno Okkinga, Stan van Suijlekom;
  • RHEDEN:
    Tim Jansen, Lezma Sulayman, David van ‘t Wout;
  • DIEREN:
    Tom van Leeuwen;
  • DE
    STEEG: Mattijn Kreuzen;
  • ELLECOM:
    Sofie van Dijk;
  • DOESBURG:
    Ben van der Woerd.

Gymnasium,
Profiel Cultuur en Maatschappij

  • VELP:
    Douwe Volmerink;
  • ELLECOM:
    Luke de Bruijn;
  • GIESBEEK:
    Lotje Nouse.

Gymnasium,
Profiel Economie en Maatschappij

  • VELP:
    Rens van Dijken, Judith Nispeling;
  • DIEREN:
    Julia de Graaf;
  • ELLECOM:
    Jolisa Brouwer;
  • SPANKEREN:
    Maxime Beens;
  • GIESBEEK:
    Kevin Knipmeijer.

Gymnasium,
Profiel Natuur en Gezondheid

  • VELP:
    Nino Papa;
  • DIEREN:
    Nicole Brouwer, Jeroen Koenders, Veroniek Pieper, Lindy van Scharrenburg;
  • LAAG
    SOEREN: Menno Liefstingh;
  • DOESBURG:
    Thomas de la Combé.

Gymnasium,
Profiel Natuur en Techniek & Natuur en Gezondheid

  • ARNHEM:
    Emal Ajheer, Coen van der Zijden;
  • VELP:
    Felix van Berkestijn;
  • DIEREN:
    Roos Beinema, Danien Kool;
  • ELLECOM:
    Isali Kant;
  • DOESBURG:
    Ymke Janse, Bent Schleipfenbauer;
  • GIESBEEK:
    Elianne Amorij.

 

PRAKTIJKONDERWIJS (locatie De Tender) 2014

 

 

Ervaringscertificaat EVC niveau 1

  • DIEREN: Lisa van Soolingen;

Heftruckdiploma

  • DIEREN: Robbin Spoor;  
  • DOESBURG: Jimmy van Beek, Jonno Stijntjes, Mike Stijntjes, Justin Vermeer.

HELICON niveau 1 groen

  • DIEREN: Robbin Spoor;
  • DOESBURG: Yosri Mosterd;
  • SPANKEREN; Youri Leeflang.

IVIO Engels niveau 1

  • BRUMMEN: Daphne Hamer, Bowien Voskamp;
  • DIEREN: Tim Besselink. Selcuk Kalinci, Danique Lukkassen;
  • DOESBURG: Jimmy van Beek, Alex Hartjes;
  • RHEDEN: Youri Hermsen, Priscilla Zimmerman.

IVIO rekenen/wiskunde niveau 1

  • DOESBURG: Jimmy van Beek, Alex Hartjes;
  • RHEDEN: Youri Hermsen.

IVIO Nederlands niveau 1

  • BRUMMEN: Ted Boesveld, Daphne Hamer, Demy Spiegelenberg, Bowien Voskamp, Inez Zwart; 
  • DIEREN: Tim Besselink, Kevin Boer, Sanne Cuperus, Selcuk Kalinci, Danique Lukkassen, Jill Seisveld, Romina Wolters;
  • DOESBURG: Sanne van Akkeren, Alex Hartjes, Jonno Stijntjes, Mike Stijntjes, Jelal Trubkin, Fatih Yalcin;
  • RHEDEN: Youri Hermsen, Priscilla Zimmerman;
  • SPANKEREN: Romano te Hofstee, Lisa Reinders;
  • VELP: Boudewijn de Vos.

IVIO Nederlands niveau 2

  • DIEREN: Kristan van Huet, Alina Lopez-Muller, Larissa Meyers;
  • DOESBURG: Jimmy van Beek, Demi Vermeer, Justin Vermeer;
  • RHEDEN: Sabrina Lamberts, Youri Terbeek;
  • VELP: Kylie Campschroer.

KPC Werken in de Keuken

  • BRUMMEN: Bowien Voskamp;
  • DIEREN: Kristan van Huet;
  • DOESBURG: Gavear de Jong, Demi Vermeer.

KPC Werken in de Metaalnijverheid

  • RHEDEN: Youri Terbeek;
  • VELP: Colin Dorland.

KPC Schoonmaken in de Groothuishouding

  • BRUMMEN: Daphne Hamer;
  • DIEREN: Larissa Meyers.

ROC Administratie Verkoop medewerker niveau 1

  • BRUMMEN: Lysanne Eggenhuizen;
  • DIEREN: Tom van den Bosch, Büsra Sevimliay.

ROC AKA Arbeidsmarkt Gekwalificeerd Assistent niveau 1

  • DIEREN: Hilal Bulut.

ROC Autotechniek niveau 1

  • DOESBURG: Muhammed Bas.

ROC Logistiek medewerker niveau 1

  • DIEREN: Dion Zijlstra.

ROC Metaal niveau 1

  • DIEREN: Robin Massen;
  • DOESBURG: Maikel Jansen.

ROC Zorg en Welzijn niveau 1

  • DIEREN: Esmiralda Verhaaf.

SVH2 Groen

 

 

  • DIEREN: Niels Roodakker;
  • VELP Juri Saalmink.

Tractorrijbewijs praktijk

 

 

  • DIEREN: Robbin Spoor:
  • DOESBURG: Justin Vermeer;
  • SPANKEREN: Youri Leeflang;
  • VELP: Juri Saalmink.

Tractorrijbewijs theorie

 

 

  • DIEREN: Robbin Spoor:
  • DOESBURG: Yosri Mosterd, Justin Vermeer;
  • SPANKEREN: Youri Leeflang;
  • VELP: Juri Saalmink.

VCA Veiligheids Certificaat voor het Aannemingsbedrijf

 

 

  • DIDAM: Daan de Reus;
  • DOESBURG: Justin Vermeer;
  • RHEDEN: Youri Terbeek.

VMBO Basisberoepsgerichte Leerweg (locatie Dieren)

Sector Economie, afdeling handel en administratie

 

 

  • DIEREN: Merve Yilmaz;
  • DOESBURG: Mustafa Bas.

Sector Zorg en Welzijn, afdeling zorg en welzijn

 

 

  • DIEREN: Aysel Karakuş, Lyanne Peters.

VMBO Kaderberoepsgerichte Leerweg (locatie Dieren)

Sector Economie, afdeling handel en administratie

 

 

  • DIEREN: Iskender Yilmaz;
  • DOESBURG: Adem Demir, Abdullah Günes, Atahan Karakaya, Furkan Kolukirik.

Sector Techniek, afdeling techniek breed

 

 

  • RHEDEN: Mike ter Horst;
  • DIEREN: Niels Mennink;
  • DE STEEG: Darren van Mierlo;
  • SPANKEREN: Karel Brink;
  • DOESBURG: Hasan Oztürk;
  • EERBEEK: Wouter Holdijk.

Sector Zorg en Welzijn, afdeling zorg en welzijn

 

 

  • DIEREN: Naciye Karademir, Kayleigh Nieskens, Linda Rijpstra;
  • EERBEEK: Iris Albers, Kimberly van Saarloos.

VMBO Theoretische Leerweg (locatie Dieren)

 

 

Sector Economie

  • VELP: Renaas Mohamad;
  • DIEREN: Mehmet Bulut.

Sector Landbouw

  • DIEREN: Stan Alberts.

Sector Techniek      

  • DIEREN: Jesse Horsthuis;
  • DOESBURG: Fabian Pastoor.

Sector Zorg en Welzijn

  • RHEDEN: Laura Verkerk;
  • DIEREN: Asli Demirci, Demi Fontein, Stephan Hennink, Britged Kuijn;
  • ELLECOM: Demi Tran.

HAVO (locatie Rozendaal)

Profiel Cultuur en Maatschappij

  • SPANKEREN: Madelein Brouwer;
  • DOESBURG: Nadia Mahulette.

Profiel Natuur en Gezondheid

  • ROZENDAAL: Els van der Voort;
  • DIEREN: Romy Molenaar, Jurmen de Wit.

VWO (locatie Rozendaal)

Atheneum, Profiel Natuur en Gezondheid

  • VELP: Anne Rutten;
  • ROZENDAAL: Boris Kühne;
  • DIEREN: Rins de Vries.

Gymnasium, Profiel Cultuur en Maatschappij

  • ARNHEM: Stefan Rhodenborgh.
'
article
5391
Dit jaar zijn er op Het Rhedens veel geslaagden, onderstaand de lijst met iedereen die
https://rheden.nieuws.nl/hoera/5391/geslaagden-van-het-rhedens-de-tender-en-het-rhedens-dieren-en-rozendaal/
2014-06-26T14:19:18+02:00
https://rheden.nieuws.nl/media/sites/280/2014/01/yfg3065kypo9mx95hyhobvcan-hetrhedensdetender.jpg
HOERA!!!