199 jaar terug in de tijd in De Steeg

06 mei 2012, 3:06Nieuws
xqoo47kz3xqz2rwg94rjt0ira 139796
Het eerste historische bal in het oosten van Nederland
Het eerste historische bal in het oosten van Nederland
DE STEEG - Op 30 november vindt in De Steeg een bijzondere gebeurtenis plaats. Op landgoed Rhederoord wordt een Historisch Bal georganiseerd, geheel in traditie, kleding en gebruiken anno 1813. Voor deze gelegenheid kunnen deelnemers met de auto niet verder dan het koetshuis, "beneden" op het landgoed en gaat de reis verder per koets.
Na het ontvangst nemen de deelnemers plaats aan het diner, geheel volgens de etiquette uit begin 1800. De avond wordt afgesloten met het Historisch Bal.
De avond wordt georganiseerd door Marieke Soetebier, samen met de kok van Rhederoord is een menu samengesteld zoals men dat in 1813 ook gegeten zou kunnen hebben. Voor de deelnemers is een arrangement samengesteld, er kan op Rhederoord overnacht worden.
Op de website www.mariekesoetebier.nl leest u meer over de achtergronden en gebruiken van die tijd. Via deze website kan u zich ook inschrijven.
Marieke Soetebier verzorgt onder andere authentieke communicatie, teambuildingsactiviteiten en - workshops en laat door middel van de geschiedenis zien dat communicatie tijdloos is. Marieke Soetebier kan ook ingeschakeld worden wanneer historische personages nodig zijn of historische expertise gewenst is.
loading

Loading articles...

Loading