Geslaagden 2015 1e Tijdvak Scholengemeenschap Het Rhedens

Foto: Scholengemeenschap Het Rhedens

REGIO – In het eerste tijdvak zijn er weer bijzonder veel studenten geslaagd voor het examen. Van Harte Gefeliciteerd en wij wensen hen succes met het zoeken van een baan of in de vervolgopleiding in het komende schooljaar!

VMBO Basisberoepsgerichte Leerweg (locatie Dieren)
Sector Economie, afdeling handel en administratie

  • DIEREN: Ceren Koç;
  • EERBEEK: Dogus Çakmak, Dani Mensink.

Sector Economie, afdeling techniek breed

  • ARNHEM: Frits Venema;
  • RHEDEN: Joey Bannink;
  • DIEREN: Jeremy Boonstra, Bas Materman;
  • LATHUM: Joey Wolters.

Sector Zorg en Welzijn, afdeling zorg en welzijn

  • ARNHEM: Dayenne van Everdingen;
  • VELP: Lotte Buijs;
  • DIEREN: Kirsten Buizer, Wesley Peters;
  • ELLECOM: Mike Snitselaar;
  • DOESBURG: Selin Çaliskan, Emily Jansen, Roxanne van der Meer, Amber Stavast, Okan Yorulmaz;
  • BRUMMEN: Deborah Engel, Sanna Noordhoek;
  • EERBEEK: Jennifer Klaassen; OOSTERBEEK: Emma Vink.

VMBO Kaderberoepsgerichte Leerweg (locatie Dieren)
Sector Economie, afdeling handel en administratie

  • ARNHEM: Julius den Blanken;
  • VELP: Esmee Goossens, Asena Iriçağil;
  • RHEDEN: Stefan Boesveld, Damian Hoogerbrugge, Julia van Meeteren, Demi Zara, Anissa van Zoest;
  • DIEREN: Robin Ketels, Jeremy Stout;
  • SPANKEREN: Anouk Reinten; DOESBURG: Luke Jochemsen, Esma Kamus, Eylem Karatas, Manon Keijsper, Burak Sahin, Lemar Vree;
  • BRUMMEN: Suze Thuis;
  • EERBEEK: Merve Altindis, Yaël Chakawri;
  • ZUTPHEN: Jenairo Jaspers;
  • KILDER: Tim Antonius.

Sector Techniek, afdeling techniek breed

  • RHEDEN: Koen Holtrigter;
  • DIEREN: Daisy Sijtema;
  • DOESBURG: Sven Bloemendaal, Theo Kuster, Merlijn Plugge, Jaron Rombeek;
  • LEUVENHEIM: Yorsi Schieving;
  • ZUTPHEN: Wesley Hendriks, Kelvin Martens.

Sector Zorg en Welzijn, afdeling zorg en welzijn

  • ARNHEM: Soraya van Stek, Timo Wolkenfelt;
  • VELP: Tamara Christiaanse; RHEDEN: Amber Breedveld, Jaimi Clarke, Maura Gratama, Maja Sanders, Sofia Sanders, Romy Timmermanns;
  • DIEREN: Stan Aalders, Anouk van Beijnum, Jean-Paul Beumer, Luciana Buunk, Nina Campo, Ravenna Fokkert, Dani Geurts, Pien Groters, Nienke Meijer;
  • ELLECOM: Amy de Graaf; SPANKEREN: Anneke Brink, Chellee Miechels;
  • DOESBURG: Evie Hendriksen, Darron Nas, Vincent Peddemors, Jeanne van Ree, Laura Schuijt;
  • GIESBEEK: Merel Kelderman; LATHUM: Rhomani Wolsing;
  • BRUMMEN: Rosa Weijl;
  • EERBEEK: Tobias van Luttikhuizen, Daniek Sanders.

VMBO Theoretische Leerweg (locatie Dieren)
Sector Economie

  • DIEREN: Jasper Agelink, Edwin Cats, Chelsea Corbeek, Eren Demirci, Ayse Direnç, Mine Direnç, Esther Esveld, Donna Groothedde, Bo Haledo, Aleyna Kurt, Daisy Lindhout, Vince Miggelbrink, Amber Peters, Jill Rutten, Lisa Sanders, Emma Schipper, Davey Simon, Linda Smeier, Alyssa Vellinga, Luuk Wichman;
  • ELLECOM: Max van Dijk, Luc van Dijk, Marleen van Zijl;
  • LAAG SOEREN: Sven van den Enk, Daan Gieteling;
  • DOESBURG: Brandy Ndayisaba;
  • BRUMMEN: Boyke Jonkers;
  • LEUVENHEIM: Melle Dooper;
  • EERBEEK: Christa Lasschuijt, Marc Leguijt, Daniëlle Wassenaar.

Sector Landbouw

  • VELP: Nadine Turk;
  • RHEDEN: Esther Grotenbreg.

Sector Techniek

  • RHEDEN: Robert van Beek, Bas Monsma, Sebastiaan Steur, Maarten Wolvekamp;
  • DIEREN: Wesley Bosch, Marc Brouwer, Ruben van Hierden, Vincent Los, Jeffrey Oosterkamp, Bas Oostveen, Guido de Wit;
  • SPANKEREN: Sander de Gans, Wander Gerritsen;
  • DOESBURG: Oktay Dinler, Jeroen Graafland, Duc Le Ngoc, Julian Plat, Jurgen Rots, Menno Vreman, Nick Wagter;
  • OLBURGEN: Marjolein Hakvoort;
  • LEUVENHEIM: Iza Christoffels;
  • EERBEEK: Kevin Harmsen.

Sector Zorg en Welzijn

  • RHEDEN: Lisa van Amersvoort, Stephen van Beek, Tobias Bernds, Eva Dorland, Lotte Janssen;
  • DIEREN: Jelle van de Beek, Sharon Biemans, Robin Brouwer, Niek van Eeden, Jente Hoekendijk, Soraya Jonker, Eline Kassenberg, Sandra te Loo, Brenda van der Mast, Ezra Memelink, Farkhonda Qadis, Celine Regelink, Kimberley Regelink, Ivana Regtering, Jade Smith, Maura Smith, Thomas Timmer, Funda Tosun, Mai Van;
  • DOESBURG: Sven Driessen, Maureen Gerritsen, Sjoerd Meffert, Jolijn Schaap, Levi van Stiphout, Genesis Trentelman, Bapke Visschers, Yaren Yildiz;
  • ANGERLO: Lisanne Philippo; BRUMMEN: Hessel Keurhorst;
  • LEUVENHEIM: Romy van Son;
  • EERBEEK: Sanne Albers, Koen Booij, Aimée Dolman, Sacha Peters.

HAVO (locatie Rozendaal)
Profiel Cultuur en Maatschappij

  • ARNHEM: Fabiënne ´t Mannetje;
  • VELP: Suzanne Beekman, Anneloes Volmerink;
  • DIEREN: Maud de Jonge, Lars Jongejan, Sacha Kessler, Tijn Peppelman, Lisa Stroeve, Els Terpstra;
  • ELLECOM: Britt Beumer, Philip Kars;
  • LAAG SOEREN: Eva Bück, Casper Nijborg;
  • EERBEEK: Fréderique Klein Gunnewiek.

Profiel Economie en Maatschappij

  • ARNHEM: Saskia Bekhuis, Laura Bunschoten, Tom Frequin, Puck de Jongh, Jaap Le Poole, Thijs Post;
  • VELP: Hidde Brink, Sanne Huisman, Sanne Massar, Jasper Schmitz;
  • ROZENDAAL: Victor Kühne;
  • RHEDEN: Bart Arendsen, Rianne Jansen, Lisa Raaijmakers, Eline van der Wissel;
  • DIEREN: Iris Grob, Meïra Molenaar, Massimo Picone, Jelle Welgraven, José Weng;
  • ELLECOM: Merel van Gemert, Nikai Groot Kormelink, Haye Scholten;
  • LAAG SOEREN: Sjoerd Schut; DOESBURG: Kasper Robaard, Jens Schleipfenbauer, Vincent Visser;
  • BRUMMEN: Lieke Kleverwal;
  • LEUVENHEIM: Niels Regelink;
  • HEVEADORP: Anna Evers.

Profiel Economie en Maatschappij & Cultuur en Maatschappij

  • ROZENDAAL: Liselotte Ruijters;
  • DIEREN: Romy Bosgoed;
  • ELLECOM: Crisje van den Berg;
  • DOESBURG: Siebe de Roos.

Profiel Natuur en Gezondheid

  • ARNHEM: Rens Bieker, David Huibers;
  • VELP: Marlies Coljee, Jelle van Goinga, Rick de Kort, Randell Tacke;
  • ROZENDAAL: Esther Schut;
  • DIEREN: Ankie van Putten, Sanne van Ravenswoud, Lisa Talen;
  • DOESBURG: Jurgen ten Hove, Lisanne Schwebke, Thijs van der Woerd;
  • GIESBEEK: Vincent Sijbrant; EERBEEK: Mirthe Koetsier.

Profiel Natuur en Techniek & Natuur en Gezondheid

  • ARNHEM: Dione Bruil, Chiel Folman, Thom van Middelaar;
  • VELP: Roy van den Berg, Elise van Deudekom, Mirthe Jansen;
  • ROZENDAAL: David de Hartogh, Constant Nieuwenstein, Karel Peppinck;
  • RHEDEN: Hugo de Groot, Jochem van der Lugt;
  • DIEREN: Bas Boumans;
  • DE STEEG: Bart-Jan Kapteijn;
  • LAAG SOEREN: Bas Guijt;
  • DOESBURG: Torben Nas; LATHUM: Roel Stevens.

VWO (locatie Rozendaal)
Atheneum, Profiel Cultuur en Maatschappij

  • VELP: Bonny Becks, Eelco Dunlop;
  • ROZENDAAL: Nienke Teeling;
  • DIEREN: Sanne van der Teems;
  • ELLECOM: Emma Kraaijvanger;
  • DOESBURG: Renée Beumer, Jolanda Steintjes.

Atheneum, Profiel Economie en Maatschappij

  • VELP: Elise Gras;
  • ROZENDAAL: Julie Frommé;
  • RHEDEN: Jenny Oortwijn, Cas Temmink;
  • DIEREN: Jort Hoekendijk, Sjoerd Oostenbrink, Jasper Schoonhoven, Milou Verspui;
  • DE STEEG: Noah Rensen;
  • ELLECOM: Bieke van Leeuwen;
  • SPANKEREN: Tom Gijsberts, Tim Rothuis;
  • DOESBURG: Mikki Middelkamp;
  • EERBEEK: Roosmarijn Knopper.

Atheneum, Profiel Economie en Maatschappij & Cultuur en Maatschappij

  • RHEDEN: Anne Bosveld, Thomas Teunissen;
  • DIEREN: Carmen Messing;
  • ELLECOM: Joëlle Jansen;
  • DOESBURG: Menno Haarlemmer, Sophie van Weegen.

Atheneum, Profiel Natuur en Gezondheid

  • ARNHEM: Mathijs Huls, Renée Veerman;
  • VELP: Eline Klein Onstenk;
  • ROZENDAAL: Tjeerd Thunnissen;
  • RHEDEN: Emma Peters, Bart Wegkamp;
  • DIEREN: Emma Franken, Kristel de Groot, Christan Jansen, Thomas Lehmann, Eva te Riele;
  • ELLECOM: Sabine Oude Luttikhuis;
  • DOESBURG: Emma Kamperman;
  • ANGERLO: Chloe Laumen;
  • GIESBEEK: Milan Baars.

Atheneum, Profiel Natuur en Techniek & Natuur en Gezondheid

  • ARNHEM: Nina Donkers, Lisanne Grevinga, Yme van Lith;
  • VELP: Menno Aerts, Emnée van den Brandeler, Niels Gebben, Victor van Zeil;
  • RHEDEN: Eline Brader, Michiel Louwé;
  • DIEREN: Noa Harleman, Femke Meijer;
  • LAAG SOEREN: Jop van Teeffelen;
  • DOESBURG: Sam van der Horst,
  • OLBURGEN: Sanne Beijer;
  • HALL: Joost Prins.

Atheneum, Profiel Natuur en Gezondheid & Economie en Maatschappij

  • ROZENDAAL: Thomas de Vries.

Gymnasium, Profiel Cultuur en Maatschappij

  • DIEREN: Chantal van den Broek, Katja Weintré, Rianne Werkman.

Gymnasium, Profiel Economie en Maatschappij & Cultuur en Maatschappij

  • ARNHEM: Nina Schols;
  • DIEREN: Emma Weerd;
  • DE STEEG: Luna Kuijper;
  • SPANKEREN: Iris Spruijt;
  • GIESBEEK: Zaïda Amorij, Nick Hendriks.

Gymnasium, Profiel Natuur en Gezondheid

  • ROZENDAAL: Jonne Aghabozorg, Hugo Huijs;
  • DIEREN: Eva Koevoets, Marinka de Wit;
  • DOESBURG: Luc Waanders.

Gymnasium, Profiel Natuur en Techniek & Natuur en Gezondheid

  • DIEREN: Jolien Cool, Susan Doornbos, Dylan Sikkelbein, Steven Zwartkruis;
  • GIESBEEK: Ellen van Beersum, Mike Huiberts.

 

'
article
57772
Alle geslaagden van Het Rhedens GEFELICITEERD!!
REGIO – In het eerste tijdvak zijn er weer bijzonder veel studenten geslaagd voor het
https://rheden.nieuws.nl/nieuws/57772/geslaagden-2015-1e-tijdvak-scholengemeenschap-het-rhedens/
2015-06-11T17:15:48+01:00
https://cdn.nieuws.nl/media/sites/280/2015/06/Het-Rhedens-geslaagden-1e-Tijdvak.jpg
gefeliciteerd, Geslaagden, Het Rhedens, Scholengemeenschap Het Rhedens
Nieuws