
VELP - Op 29 mei 2016 vindt het tweede Fragmentenfestival in Rheden plaats! De naam zegt het al: je krijgt fragmenten te zien en horen uit de programma’s van muziekverenigingen, bands, theaterverenigingen en talentklassen uit de regio.
Er is muziek, theater, zang en dans. En dat in het prachtige Openluchttheater de Pinkenberg in Velp, met een drankje en hapje. De toegang is gratis. Je bent van harte welkom op zondag 29 mei van 11.00 tot 16.30 uur. Het wordt een geweldige middag met meer dan 15 deelnemende groepen. Kom ook en laat je verrassen door de Rhedense amateurkunstenaars!
Het Fragmentenfestival is een initiatief van Cultuurbedrijf RiQQ en wordt mede mogelijk gemaakt door het Prins Bernhard Cultuurfonds Gelderland.
Waarom dit festival?
De amateurkunsten floreren in Rheden. Jong en oud spelen, zingen of dansen bij de talrijke verenigingen, bands en cursuscentra. We zijn trots op de Rhedense amateurkunst en willen graag dat deze, in al haar diversiteit, behouden blijft. Daarom biedt Cultuurbedrijf RiQQ op 29 mei een podium aan alle amateurkunstenaars die hun werk willen tonen. In 2014 was het festival al een succes en ook nu is er weer een prachtig gevarieerd programma!
Voor wie?
Het festival is voor iedereen in de regio die van muziek, theater of zang houdt. Behalve om te genieten van het culturele programma, is het festival ook bedoeld om elkaar aan de start van het culturele zomerseizoen te ontmoeten onder het genot van een hapje of een drankje.
De Pinkenberg
Het Fragmentenfestival vindt plaats in openluchttheater de Pinkenberg, Kluizenaarsweg 2 in Velp. De Pinkenberg is de ideale locatie voor een festival in de regio. Goed bereikbaar voor iedereen en natuurlijk een prachtige locatie.
Tijden en toegang
Het festival is op 29 mei 2016 van 11.00 tot 16.30. De toegang is gratis. Kinderatelier Xiexie verzorgt speciale activiteiten voor kinderen.
Programma, op dit moment hebben de volgende groepen hun deelname bevestigd:
• MuziQQ
• Local Heroes
• Muziekvereniging Wilhelmina Spankeren
• Soundwave
• Drum- en Showfanfare Mr. H.M. van der Zandt
• Harmonie Unisono Velp
• Southern Deelight
• Wijktheater Stennis in Stenfert
• Toneelgroep Spankeren
• Toneelvereniging De Rhederijckers
• Kamerkoor Canzonet
• Theaterkoor Music For All
• Rhedelijk Cultureel