Activiteiten Een Passie Voor Boeken

24 sep 2013, 4:20 Nieuws
infomiddag

VELP – Weekoverzicht van activiteiten (mede-) georganiseerd door Boekhandel Jansen & De Feijter uit Velp.

Op dinsdag 24 september geeft Joost Kingma een lezing over de magie van het jaren ’30 huis, Albert Heringa presenteert woensdag 25 september zijn boek ‘De laatste wens van Moek’. Beide activiteiten vinden plaats in de boekhandel aan de Emmastraat in Velp.

Op vrijdag 27 september is de feestelijke opening van ‘Lezen & Laven’ in de boekhandel aan de Emmastraat 6 te Velp. Tevens is er die dag Open Huis. Gasten zijn onder meer Miriam Guensberg en Thomas Verbogt. Wethouder van cultuur Harriët Tiemens verzorgt om 10.30u de officiële opening.

Zaterdag 28 september worden de activiteiten afgesloten in de Oude Jan te Velp met de voorstelling ‘Metamorfose’. Violiste Anneke Frankenberg en accordeonist Bart Lelivelt treden op. Het duo is onder meer bekend van het Charivari trio. Walter Jansen treedt op als spreker.

Overzicht:

Dinsdag 24 september:

Lezing over de magie van het jaren '30 huis door Joost Kingma

Boekpresentatie met Albert Heringa De laatste wens van Moek

Feestelijke opening en open huis met o.a. Miriam Guensberg en Thomas Verbogt

‘Metamorfosen’, met twee leden van het Charivari Trio in de Oude Jan

Kijk ook eens op:

www.eenpassievoorboeken.nl


HIER

@HetRhedenNieuws

Klik HIER wanneer u zich wilt aanmelden voor de
nieuwsbrief.