REGIO - Bouwcombinatie Gelregroen gaat in opdracht van Rijkswaterstaat starten met de bouw van de toekomstige aansluiting Zevenaar-Oost. Bij de Hengelderweg tussen Zevenaar en Didam worden damwanden en funderingen aangebracht voor een nieuw en breder A12-viaduct. Om deze werkzaamheden veilig te kunnen uitvoeren, is de Hengelderweg dicht voor alle verkeer van vrijdag 14 augustus 19.00 uur tot woensdag 19 augustus 06.00 uur.
Verkeer kan omrijden via de Doesburgseweg en de Nieuwe Steeg/Tatelaarweg of de Babberichseweg en de Beekseweg. Fietsers moeten omrijden via de Edisonstraat, Doesburgseweg en Tatelaarweg of via het Hazenpad en de Ravenstraat. De omleidingen staan met borden aangegeven.
Geluidshinder
Bij het aanbrengen van de damwanden kunnen omwonenden in de nacht hoorbare en voelbare trillingen ervaren. Tijdens de werkzaamheden worden geluid en trillingen continu gemonitord om binnen de geldende normen te blijven. Rijkswaterstaat en GelreGroen doen er alles aan om de hinder zoveel mogelijk te beperken.
Geen treinen, maar bussen
De werkzaamheden vinden dicht bij de spoorlijn Arnhem-Winterswijk plaats. Om veiligheidsredenen kunnen er in deze periode geen treinen langs de werkzaamheden rijden tussen de stations Zevenaar en Didam. Treinreizigers kunnen gebruikmaken van vervangend busvervoer. Zij moeten rekening houden met een extra reistijd van ongeveer 10 minuten. Kijk voor de dienstregeling op de website van
RRReis.
Project ViA15
De wegen rond Arnhem en Nijmegen worden steeds drukker. Daarom pakken we de fileproblemen aan. Dit doen we door de A15 door te trekken en de A12 en de A15 te verbreden. De maatregelen worden uitgevoerd onder de projectnaam ViA15. Meer informatie over dit project vindt u op
www.via15.nl of bel met de Landelijke Informatielijn van Rijkswaterstaat: 0800-8002 (gratis).
- Blijf op de hoogte van al het nieuws van Rheden Nieuws via: Facebook, Instagram, Bluesky, Telegram of LinkedIn of via de nieuwsbrief, inschrijven kan ook onderaan deze pagina.
- Lokaal (pers)bericht of evenement insturen? Dat kan via [email protected]
rheden.nieuws.nl richt zich op berichtgeving op lokaal niveau. Onze bezoekersaantallen blijven stijgen, wat onder andere goed is voor de zichtbaarheid van onze adverteerders. Wil jij je naamsbekendheid vergroten? Wij denken graag met je mee om de reclame-euro zo optimaal mogelijk te besteden. Door lokaal te adverteren op Rheden Nieuws tegen een concurrerende prijs! Neem contact op met Dolf Verschuren via de telefoon: 06 – 4025 3846 of mail:
[email protected].
De nieuwsredactie is te bereiken via
[email protected].