Brandjes Schelmseweg en Pinkenberg heeft u iets gezien?

14 jun 2015, 18:44 Nieuws
brandjes
Google Maps

ROZENDAAL/VELP - Op maandag 8 juni en woensdag 10 juni 2015 zijn er twee brandstichtingen geweest in het bos aan de Schelmseweg te Rozendaal omstreeks respectievelijk 19:55 uur en 20:45 uur.

Komende vanuit Velp en gaande richting de A12 bevindt het bosperceel zich aan de linkerzijde van de Schelmseweg als je de Arnhemse Allee gepasseerd bent.

Ook werd deze week bekend dat circa twee weken geleden er brand is gesticht in het bos nabij de voetbalvelden (bij de paardenbak). Dit gebied ligt boven de voetbalvelden tussen de Kluizenaarsweg en de Beekhuizenseweg.

Heeft u iets gezien of gehoord over deze brandjes dan kunt u bellen met het algemene politienummer 0900-8844.

Mocht u in de toekomst verdachte zaken zien in het bos wat raakvlak kan hebben met dit soort incidenten dan kunt u uiteraard hetzelfde nummer bellen!

brandjes1