Burgemeester Carol van Eert trakteert kinderen van Rhevak op ijsjes tijdens feestelijke bouwweek

06 aug , 21:33 Nieuws
Burgemeester Carol van Eert trakteert kinderen van Rhevak op ijsjes tijdens feestelijke bouwweek 05-08-2025 (6)
rheden.nieuws.nl

RHEDEN  – Op dinsdag 5 augustus bracht burgemeester Carol van Eert een verrassingsbezoek aan het kinderkamp Rhevak aan de IJsselsingel 95 in Rheden. De burgemeester trakteerde maar liefst 240 enthousiaste kinderen én de vele vrijwilligers op een heerlijk ijsje. Het bezoek werd met veel enthousiasme ontvangen en vormde een hoogtepunt van de week.

Een vliegende start op maandag

De Rhevakweek begon maandag 4 augustus met de traditionele huttenbouw. In groepjes van 3 à 4 kinderen werd er hard gewerkt aan het timmeren, zagen en knutselen. De eerste contouren van de houten bouwwerken verschenen al snel op het veld. Tussen het bouwen door was er volop ruimte voor plezier en samenwerking. Het veld naast de kanovijver veranderde in één dag in een levendige bouwplaats vol kindercreativiteit.

Burgemeester op bezoek bij jonge bouwmeesters

Dinsdagochtend 5 augustus rond 11.00 uur arriveerde burgemeester Van Eert op het terrein. Net als eerdere jaren deelde hij persoonlijk ijsjes uit aan alle kinderen en vrijwilligers. Daarna liet hij zich rondleiden door een aantal jonge deelnemers, die vol trots hun bouwwerken lieten zien. Van Eert was onder de indruk van de creativiteit en het enthousiasme van de kinderen. Zijn bezoek gaf een mooie indruk van de gezellige, sportieve en creatieve sfeer die deze week centraal staat.

Voorbereiding voor de Rhevakmarkt

Woensdag 6 augustus stond in het teken van de afbouw en versiering van de hutten. Alles moest piekfijn in orde zijn voor de jaarlijkse Rhevakmarkt op woensdagmiddag. Tussen 13.30 en 16.00 uur waren ouders, opa’s, oma’s, buren en vrienden van harte welkom om het resultaat van al dat harde werk te bewonderen. De markt is een feestelijk moment waar kinderen hun hut laten zien en samen genieten van alles wat ze hebben opgebouwd.

Spel en feest tot aan de grote finale

Op donderdag wordt er nog hard gewerkt, maar er is ook ruimte voor sport en spel. Vrijdagmorgen 8 augustus zijn er nog allerlei leuke activiteiten van 09.00 tot 13.00 uur. ’s Avonds volgt de grote afsluiting: een feestelijke avond van 19.00 tot 22.00 uur waar iedereen welkom is.

Over Rhevak

Rhevak is al jaren een begrip in Rheden en organiseert ieder jaar een zomervakantiekamp voor kinderen van 6 tot en met 12 jaar. Gedurende één week bouwen kinderen hun eigen hutten, doen mee aan sportieve en creatieve activiteiten en maken vooral veel plezier. Er is een knutseltent, een klimmuur, een kabelbaan, een zwembad en nog veel meer. De Rhevakweek draait om avontuur, vriendschap en samen iets moois maken.

Ouders mogen het veld alleen betreden tijdens het brengen en halen van de kinderen, tenzij anders aangegeven. Uitzonderingen zijn de woensdagmiddag tijdens de Rhevakmarkt en de feestelijke vrijdagavond.

Meer weten of de sfeer proeven? Volg Rhevak op Facebook en Instagram voor foto’s, video’s en updates.

Meer foto's:

rheden.nieuws.nl  richt zich op berichtgeving op lokaal niveau. Onze bezoekersaantallen blijven stijgen, wat onder andere goed is voor de zichtbaarheid van onze adverteerders. Wil jij je naamsbekendheid vergroten?

Wij denken graag met je mee om de reclame-euro zo optimaal mogelijk te besteden. Door lokaal te adverteren op Rheden Nieuws tegen een concurrerende prijs! Neem contact op met Dolf Verschuren via de telefoon: 06 – 4025 3846 of mail: [email protected].

De nieuwsredactie is te bereiken via [email protected].