Cabaret Voorstelling in Theothorne te Dieren.

21 sep 2012, 10:00 • Nieuws
nky71uthf1o5foz6fas19q9sj 171148
DIEREN - VRIJDAG 28 SEPTEMBER: CABARET VOORSTELLING VROUW HOLLAND MET BRAVE MEISKES KOMEN IN DE HEMEL IN SCHOUWBURG THEOTHORNE IN DIEREN.
DIEREN - VRIJDAG 28 SEPTEMBER: CABARET VOORSTELLING VROUW HOLLAND MET BRAVE MEISKES KOMEN IN DE HEMEL IN SCHOUWBURG THEOTHORNE IN DIEREN.
Vorig seizoen vierde Vrouw Holland de ‘Vrijheid van de slechte smaak'.
In het nieuwe programma 'Brave meisjes komen in de hemel', kiezen zij het rechte pad. De zonden lonken, weten zij deze met glans te verslaan?
In deze voorstelling voeren de dames van Vrouw Holland de meest absurde opdrachten uit om maar te winnen. Ze moeten zich bewijzen, wat nog niet zo makkelijk is want schuldgevoel én de angst voor gezapigheid achtervolgd hen.
Zij gaan door slijk en modder, stomend en naar adem happend worstelen ze zich naar boven. Ze moeten punten scoren om de hemel te bereiken.
Echter: niet God maar U bepaalt of de dames door mogen. U krijgt als gewaardeerde bezoeker de rol van strenge jury...
U bent getuige van badrituelen, paalklimmen, kleiworstelen , schommelmeditatie en - hopelijk - een schoon geweten!
‘Brave meisjes komen in de hemel' is een muzikale cabaretvoorstelling, waarin
Gabrielle Glasbeek, Marieke Klooster en Karin Noeken samen met hun pianist Reinout Douma hemelse muziek en helse herrie laten horen.
Vrijdag 28 september. Schouwburg Theothorne - Callunaplein 77 - Dieren. Aanvang 20.00 uur. Entree € 15,00. Kaarten reserveren: www.rhederart.nl Tel nr: 0313-415000 of in het Grand Café van Theothorne.
loading

Loading articles...

Loading