VELP/ROZENDAAL – Circus Lorelly staat woensdag 5 augustus opnieuw in openluchttheater De Pinkenberg. Tijdens de familievoorstelling kunnen bezoekers rekenen op acrobatiek, balansacts, jongleurs, clowns en een optreden met huisdieren. Het is de vierde keer dat het circus naar het openluchttheater in Rozendaal komt.
Clowns Yoshi en Lennart vormen het middelpunt van de voorstelling. Het tweetal is al sinds de jeugd gefascineerd door het circus en besloot elf jaar geleden samen een eigen show te maken. Sindsdien trekken zij langs verschillende podia met een voorstelling waarin klassieke circusacts en humor worden gecombineerd.
De samenwerking tussen de twee clowns is gebaseerd op een bekende circusformule: de onhandige clown en zijn serieuze tegenspeler. Daarmee weten Yoshi en Lennart volgens de organisatie zowel kinderen als volwassenen aan het lachen te krijgen.
Circusartiest uit Rheden
Voor Lennart heeft het optreden op De Pinkenberg een bijzonder karakter. Hij is geboren en getogen in Rheden en treedt daardoor op voor publiek uit zijn eigen omgeving. De voorstelling duurt ongeveer anderhalf uur en bestaat uit verschillende onderdelen.
Naast de clownsacts zijn er acrobatische toeren, balanskunsten en snelle jongleurs te zien. Ook ontbreekt een act met huisdieren niet. Daarmee sluit de voorstelling aan bij de traditionele opzet van een circusshow, maar dan in de openlucht.
Circus Lorelly was de afgelopen jaren al drie keer te gast in het theater. Dit jaar maakt de voorstelling opnieuw deel uit van het zomerprogramma van De Pinkenberg.
Familievoorstellingen tijdens zomervakantie
In openluchttheater De Pinkenberg worden tijdens de zomervakantie iedere woensdag familievoorstellingen gehouden. De show van Circus Lorelly begint woensdag 5 augustus om 14.00 uur.
Kaarten kosten € 8,50 in de voorverkoop. Aan de deur bedraagt de toegangsprijs € 11. Kinderen met een Jeugdland Vakantiepaspoort betalen € 6,50.
Tickets zijn verkrijgbaar via de website van openluchttheater De Pinkenberg en bij de vestigingen van De Zoomerij.
- Blijf op de hoogte van al het nieuws van Rheden Nieuws via: Facebook, Instagram, Bluesky, Telegram of LinkedIn of via de nieuwsbrief, inschrijven kan ook onderaan deze pagina.
- Lokaal (pers)bericht of evenement insturen? Dat kan via [email protected]
rheden.nieuws.nl richt zich op berichtgeving op lokaal niveau. Onze bezoekersaantallen blijven stijgen, wat onder andere goed is voor de zichtbaarheid van onze adverteerders. Wil jij je naamsbekendheid vergroten? Wij denken graag met je mee om de reclame-euro zo optimaal mogelijk te besteden. Door lokaal te adverteren op Rheden Nieuws tegen een concurrerende prijs! Neem contact op met Dolf Verschuren via de telefoon: 06 – 4025 3846 of mail:
[email protected].
De nieuwsredactie is te bereiken via
[email protected].