“Dag van de Buurt” bij De Poort

03 sep 2014, 20:20 Nieuws
infomiddag

VELP - Zondag 21 september van 10.00 uur tot 18.00 uur wordt door Stichting Buurthuis de Poort en vele vrijwilligers wederom de “Dag van de Buurt” georganiseerd. Deze dag is van, voor en door buurtbewoners van Velp-Zuid.

Het is een gezellige gelegenheid om elkaar te ontmoeten en te genieten van een hapje en een drankje. Daarnaast zullen alle verenigingen en clubs zich deze dag presenteren, dus wilt u meer weten over het aanbod van Stichting Buurthuis de Poort, komt u dan zeker langs.

Wellicht is het tijd voor een cursus Line Dancing, vinden uw kinderen het leuk om eens te komen kijken bij de Kinderclub of wilt u zelf een cursus Engels volgen. Maar ook handwerkclubs, de pottenbakkersclub, de fotoclub, yoga, het is allemaal te vinden in de Buurthuis de Poort. Kortom te veel om op te noemen, komt u maar eens een kijkje nemen.

Muziek en optredens

Uiteraard wordt ook dit jaar de Dag van de Buurt opgeluisterd met muziek. Dit jaar zullen Ronald Reinhart, Berry Daamen en Polle van Genechten een optreden verzorgen. In de tussentijd zal er muziek te horen zijn van Drive Inn “de kleine zwerver”.

Kinderactiviteiten en rommelmarkt

Tot slot worden er zoals altijd verschillende leuke kinderactiviteiten georganiseerd en is er een rommelmarkt. Voor kinderen zijn er nog grondplekken beschikbaar en voor volwassen zijn nog kramen te huur.

Aanmelden en informatie

Hiervoor kunt u zich tijdens kantooruren aanmelden bij de heer M. Zweers, Beheerder van Buurthuis de Poort op telefoonnummer: 026 - 848 1753

HIER

@HetRhedenNieuws

Klik HIER wanneer u zich wilt aanmelden voor de nieuwsbrief.