De Buzz In Rozendaal

29 jun 2012, 13:18Nieuws
h3ige49moikt8oy7zkrks3764 155270
ROZENDAAL - Vrijdachochtend om 10:00 is "De Buzz" neergestreken in het pittoreske Rozendaal, op zoek naar interessante verhalen.
ROZENDAAL - Vrijdachochtend om 10:00 is "De Buzz" neergestreken in het pittoreske Rozendaal, op zoek naar interessante verhalen.
Op het moment dat de redactie van rheden.nieuws.nl bij De Buzz was, (10:15) waren er helaas nog geen inwoners geweest, de Buzz staat er tot 13:00 uur. Het is een samenwerking tussen Omroep Gelderland en De Gelderlander, op zoek naar verhalen binnen de provincie Gelderland. Iedere dag staat de Buzz ergens anders in de provincie. De Buzz zelf blijft op een vaste plek staan terwijl enkele redactieleden het dorp in trekken om mensen aan te spreken, tenslotte liggen het nieuws en de verhalen op straat.
(Klik op de foto voor een impressie)
loading

Loading articles...

Loading