DE STEEG – De jaarlijkse Dorpsdag in De Steeg trok zaterdag 19 september opnieuw veel belangstelling. Met de inmiddels bekende zeepkistenrace, optredens tijdens De Steeg’s Got Talent en ’s avonds livemuziek bij het Parkhuis stond de dag volledig in het teken van plezier, ontmoeting en gezelligheid.
Het programma begon om 14.30 uur met het meest spectaculaire onderdeel van de Dorpsdag: de zeepkistenrace voor kinderen. Dertien teams verschenen aan de start met zelfgebouwde voertuigen. Vanaf de Parkweg zoefden de deelnemers met flinke snelheid naar beneden, aangemoedigd door veel publiek langs het parcours. Sommige teams kozen vooral voor snelheid, andere vielen juist op door de creatieve uitstraling van hun zeepkist.
Winnaars zeepkistenrace
Na verschillende rondes werden rond 16.30 uur de winnaars bekendgemaakt. De eerste prijs ging naar Dinosaurus Heks – Bartho. Tweede werd Pontiac Firebug – Stom Isaec, gevolgd door Bras kampioen – Jonas op de derde plaats. De vierde plaats was voor DJ Discokar – Noud Sophie en vijfde werd Bad Luck – Jeroen Skye.
De Steeg’s Got Talent
Na de zeepkistenrace verplaatste het publiek zich naar het feestterrein naast het Parkhuis. Daar begon De Steeg’s Got Talent op de podiumwagen. Kinderen lieten hun talent zien met zang, dans, toneel en gitaarmuziek. De optredens werden enthousiast ontvangen door het publiek. Ondertussen konden bezoekers terecht bij de bar en verschillende eetkraampjes. Er waren onder meer friet, burgers, worstenbroodjes en poffertjes verkrijgbaar.
Dansen tot na middernacht
Vanaf 20.30 uur nam een coverband het podium over. Met herkenbare dansmuziek voor jong en oud werd de Dorpsdag feestelijk afgesloten. De muziek ging door tot 00.30 uur en zorgde voor een drukbezocht en gezellig slot van de dag.
Nieuwe bestuursleden gezocht
De Oranjevereniging De Steeg kijkt terug op een geslaagde Dorpsdag, maar is tegelijk op zoek naar enthousiaste dorpsgenoten die het bestuur willen versterken of het stokje willen overnemen. Nieuwe mensen zijn nodig om ervoor te zorgen dat activiteiten als de Dorpsdag ook volgend jaar georganiseerd kunnen worden.
Meer foto's:
- Blijf op de hoogte van al het nieuws van Rheden Nieuws via: Facebook, Instagram, Bluesky, Telegram of LinkedIn of via de nieuwsbrief, inschrijven kan ook onderaan deze pagina.
- Lokaal (pers)bericht of evenement insturen? Dat kan via [email protected]
rheden.nieuws.nl richt zich op berichtgeving op lokaal niveau. Onze bezoekersaantallen blijven stijgen, wat onder andere goed is voor de zichtbaarheid van onze adverteerders. Wil jij je naamsbekendheid vergroten? Wij denken graag met je mee om de reclame-euro zo optimaal mogelijk te besteden. Door lokaal te adverteren op Rheden Nieuws tegen een concurrerende prijs! Neem contact op met Dolf Verschuren via de telefoon: 06 – 4025 3846 of mail:
[email protected].
De nieuwsredactie is te bereiken via
[email protected].