ARNHEM - De politie in Arnhem heeft in de nacht van woensdag 23 op donderdag 24 november drie mannen aangehouden wegens hun vermeende betrokkenheid bij een autokraak. Het gaat om een 21-jarige Velpenaar en twee mannen van 19 en 23 jaar uit Arnhem.Een getuige betrapte rond half vier op de Floriszstraat in Arnhem enkele mannen die kennelijk in een geparkeerde auto aan het inbreken waren. De politie werd gewaarschuwd die het drie-tal op basis van hun signalement ter plekke kon aanhouden. De drie zijn voor nader onderzoek ingesloten in het politiebureau.
ARNHEM - De politie in Arnhem heeft in de nacht van woensdag 23 op donderdag 24 november drie mannen aangehouden wegens hun vermeende betrokkenheid bij een autokraak. Het gaat om een 21-jarige Velpenaar en twee mannen van 19 en 23 jaar uit Arnhem.
Een getuige betrapte rond half vier op de Floriszstraat in Arnhem enkele mannen die kennelijk in een geparkeerde auto aan het inbreken waren. De politie werd gewaarschuwd die het drie-tal op basis van hun signalement ter plekke kon aanhouden. De drie zijn voor nader onderzoek ingesloten in het politiebureau.