
DiEREN - De eindejaarsfilm van Traverse Dieren is gereed. De totale organisatie dankt alle inwoners van Dieren en daarbuiten voor hun flexibiliteit en geduld afgelopen jaar.
Hoe ziet de tunnel eruit en hoe is de planning van het project Traverse Dieren voor volgend jaar? In een korte film vertelt omgevingsmanager Wilco Zeilmaker wat er gerealiseerd is afgelopen jaar en wat er op stapel staat in 2018. Een inwoner vertelt over haar ervaringen als buurvrouw van het project en een werknemer laat zijn ‘tunnelambities’ zien.
De opnames voor deze film zijn op de voetgangersbrug bij het station, én in de open tunnelbak gemaakt waardoor het een blik in de keuken geeft.
http://www.vimeo.com/248290759
Wilco Zeilmaker, omgevingsmanager van Traverse Dieren laat op een heldere manier zien hoe het project, en vooral de open tunnel vordert. Het gesloten deel van de tunnel is inmiddels gereed en krijgt een ‘houten look’. Eind mei gaat de tunnel open voor verkeer, als de weersomstandigheden in januari en februari mee zitten.
Conny Bieze gedeputeerde mobiliteit zegt daarover
“Traverse Dieren is een heel groot project, met veel impact op de omgeving en de inwoners van Dieren. Tijdens de tweede grote bouwfase is er al veel gerealiseerd volgens de planning. En 2018 wordt een spannend jaar, als het project Traverse Dieren rondom het station met de parkeergarage, de open tunnelbak, en de herinrichting van het stationsplein noord en zuid gereed moet zijn”.
In Traverse Dieren werken provincie en gemeente hard aan het verbeteren van de doorgaande weg zodat er minder files komen. Het gehele gebied rond het station wordt verbeterd en veiliger gemaakt. Dit heeft een grote impact op Dieren en de inwoners en betekent ook voor de dagelijkse automobilisten dat zij zich moeten aanpassen.
Tot aan de zomer 2018 moeten weggebruikers gebruik maken van alternatieve routes. De provincie en de gemeente werken nauw samen om de verkeershinder zoveel mogelijk te beperken. Werken aan de weg kan echter niet zonder verkeershinder.






