Feest Bij de Leute Bröyers op 4 maart

04 mrt 2014, 23:40 Nieuws
c2ecskqq37r72bog0ln6jyqq4 2014 03 04 de pinkenberg de leute bryers053

VELP - Op dinsdag 4 maart vierde Carnavalsvereniging De Leute Bröyers carnavalsfeest in de feestburcht op sportpark de Veluwezoom aan De Pinkenberg in Velp ,vanaf 12.41 uur tot 18.00 uur.

De bussen reden af en aan van de ene naar de andere carnavalsvereniging/burcht en kwamen ook bij de Leute Bröyers een bezoek brengen ,veelal met muziek voorop en anders met muziek van de One Man Band van Eddy Rivers. Ook het dweilorkerst Tis Niks Wut Niks kwam op bezoek en speelde een aantal carnavalsnummers.

Het was een drukte van belang ,zo'n 2200 tot ± 2400 man bezochten de feestburcht die van omliggende plaatsen per bus gebracht of gehaald werden ,soms stonden er 5 tot 7 bussen op de parkeerplaats. Het was alweer een zéér geslaagd feest, van De Leute Bröyers.

Iedereen vermaakte zich opperbest met ieder zijn drankje en /of hapje en gezellige carnavals muziek, er zal nog lang over nagepraat worden over deze geweldige dag .

Klik op de bovenste foto voor meer foto’s

HIER

@HetRhedenNieuws

Klik HIER wanneer u zich wilt aanmelden voor de nieuwsbrief