RHEDEN - Op zaterdag 13 september, tussen 13.00 en 17.00 uur, openen 11 ecologische tuinen in Velp, Rheden en Dieren hun deuren voor het publiek. Wil je inspiratie opdoen of gewoon met eigen ogen zien welke initiatieven er in de buurt (al) zijn? Voel je welkom om langs te komen. De toegang is overal gratis.
Rondje Zoom is opgezet als een fietsroute, waarbij je op elk punt kunt beginnen en eindigen. Maar uiteraard kun je je ook beperken tot een paar tuinen waar je nieuwsgierig naar bent. Op de meeste locaties is iemand aanwezig die iets kan vertellen over de tuin of het voedselinitiatief. Op sommige plekken is er wat te drinken en soms ook een extra activiteit.
Er is een flyer beschikbaar die je kunt downloaden op de website van Wat Is Jouw Rheden of via de link: https://ap.lc/Lwtsf Ook is de route met de adressen te vinden op Google Maps via deze link: https://ap.lc/TeDaU.
Rondje Zoom is een initiatief van Marjon Weijzen i.s.m. met IVN Oost-Veluwezoom, De Zoomerij en de gemeente Rheden. Het is de eerste keer dat Rondje Zoom wordt georganiseerd. Als het aanslaat kan het Rondje zich jaarlijks herhalen en zullen misschien nóg meer tuinen aanhaken. Gelukkig willen steeds meer mensen hun tuin en leefomgeving vergroenen, om zo een bijdrage te leveren aan het verbeteren van de biodiversiteit. Maar ook omdat meer groen de meeste mensen goed doet!
Velp
Rheden
Dieren
rheden.nieuws.nl richt zich op berichtgeving op lokaal niveau. Onze bezoekersaantallen blijven stijgen, wat onder andere goed is voor de zichtbaarheid van onze adverteerders. Wil jij je naamsbekendheid vergroten?
Wij denken graag met je mee om de reclame-euro zo optimaal mogelijk te besteden. Door lokaal te adverteren op Rheden Nieuws tegen een concurrerende prijs! Neem contact op met Dolf Verschuren via de telefoon: 06 – 4025 3846 of mail: [email protected].
De nieuwsredactie is te bereiken via [email protected].