SPANKEREN - Afgelopen zaterdag hebben drie leden van Wilhelmina Spankeren hun A-examen afgelegd, en met succes!
Marlies Vriens is geslaagd voor haar A-examen op tenorsaxofoon. Rian Nieuwland is geslaagd voor haar A-examen op hoorn en Maeve Messink is geslaagd voor haar A-examen op altsaxofoon.Een prachtige prestatie van deze drie muzikanten.
Marlies en Rian zijn vorig jaar begonnen bij het zeer succesvolle Volwassen Leer Orkest van Muziekvereniging Wilhelmina.
Maeve is bij de jeugdopleiding begonnen. Muziekvereniging Wilhelmina feliciteert de drie muzikanten met dit mooie succes!
Meer informatie over Muziekvereniging Wilhelmina Spankeren vindt u op Facebook of
www.wilhelmina-spankeren.nl.
Uiteraard kunt u de vereniging bereiken op email:
[email protected]- Blijf op de hoogte van al het nieuws van Rheden Nieuws via: Facebook, Instagram, Bluesky, Telegram of LinkedIn of via de nieuwsbrief, inschrijven kan ook onderaan deze pagina.
- Lokaal (pers)bericht of evenement insturen? Dat kan via [email protected]
rheden.nieuws.nl richt zich op berichtgeving op lokaal niveau. Onze bezoekersaantallen blijven stijgen, wat onder andere goed is voor de zichtbaarheid van onze adverteerders.
Wil jij je naamsbekendheid vergroten? Wij denken graag met je mee om de reclame-euro zo optimaal mogelijk te besteden. Door lokaal te adverteren op Rheden Nieuws tegen een concurrerende prijs!
Neem contact op met Dolf Verschuren via de telefoon: 06 – 4025 3846 of mail:
[email protected].
De nieuwsredactie is te bereiken via
[email protected].