LAAG-SOEREN - Het jaarlijkse Gladiolenfestival bij kwekerij Challa aan de Jut van Breukelerwaardlaan 6 trok afgelopen weekend opnieuw veel bezoekers. Op zaterdag 15 en zondag 16 augustus konden liefhebbers zelf het bloemenveld in om bloemen te snijden voor een kleurrijk boeket thuis.
Waar het Gladiolenfestival in eerdere jaren verspreid was over twee weekenden, bleef het evenement dit jaar beperkt tot één weekend. Zowel zaterdag als zondag was het terrein van 11.00 tot 17.00 uur geopend. Bezoekers konden daarbij kiezen tussen een kant-en-klaar boeket, eventueel met vaas, of zelf met bloemen aan de slag gaan in het veld.
Niet alleen gladiolen zorgden voor kleur
Op het bloemenveld waren ook verschillende andere bloemsoorten verkrijgbaar. Zo konden bezoekers onder meer kiezen uit Dahlia's, Irissen, Gerbera's en Zonnebloemen. Daarmee was er volop gelegenheid om een geheel eigen boeket samen te stellen.
Wie tijdens het festival geen gelegenheid had om langs te komen, hoeft de bloemen overigens niet helemaal te missen. Ook doordeweeks is het mogelijk om bij Challa langs te gaan en een boeket samen te stellen.
Meer dan alleen bloemen
Het Gladiolenfestival draaide niet uitsluitend om bloemen. Op het terrein stonden een aantal kraampjes met brocante en andere decoratieve artikelen. Ook de honing Imkersvereniging Laag-Soeren was aanwezig.
Voor bezoekers die even wilden uitrusten, was er de theetuin. Op het terras konden zij terecht voor een drankje, zelfgebakken taarten en andere lekkernijen. De gezellige setting maakte het festival ook tot een ontmoetingsplek voor inwoners uit Laag-Soeren en bezoekers uit de omgeving.
Het gratis toegankelijke festival werd gedurende het weekend goed bezocht. Het Gladiolenfestival is inmiddels een terugkerend zomers evenement in Laag-Soeren, waarbij bloemen, ontmoeting en gezelligheid centraal staan.
Meer foto's:
- Blijf op de hoogte van al het nieuws van Rheden Nieuws via: Facebook, Instagram, Bluesky, Telegram of LinkedIn of via de nieuwsbrief, inschrijven kan ook onderaan deze pagina.
- Lokaal (pers)bericht of evenement insturen? Dat kan via [email protected]
rheden.nieuws.nl richt zich op berichtgeving op lokaal niveau. Onze bezoekersaantallen blijven stijgen, wat onder andere goed is voor de zichtbaarheid van onze adverteerders. Wil jij je naamsbekendheid vergroten? Wij denken graag met je mee om de reclame-euro zo optimaal mogelijk te besteden. Door lokaal te adverteren op Rheden Nieuws tegen een concurrerende prijs! Neem contact op met Dolf Verschuren via de telefoon: 06 – 4025 3846 of mail:
[email protected].
De nieuwsredactie is te bereiken via
[email protected].