Grace and Glory in de Grote Kerk Velp

23 mrt , 9:43Nieuws
Grace and Glory
Grace and Glory
VELP - Grace and Glory zingt een prachtig Goede Vrijdag/Paasprogramma. Ze wisselen Prachtige liederen af met korte lezingen uit de bijbel. Zo wordt de inhoud van de reddende Goede Vrijdag/Paasboodschap versterkt door de liederen die worden gezongen.
Ze nodigen de aanwezigen daarbij ook van harte uit om mee te zingen. Het zijn bekende en soms wat minder bekende Nederlandstalige en ook Engelstalige liederen, waarbij er een mooie opbouw is van Goede Vrijdag naar Pasen.
Grace and Glory en ook hun vakkundige en getalenteerde muzikaal leider Talitha Nawijn zijn al vaker te gast geweest in de Grote Kerk. Een weerzien waar weer vele bezoekers zich op zullen verheugen.
  • Datum: Vrijdag 3 april - Goede Vrijdag
  • Plaats: Grote Kerk, Kerkstraat 32, Velp
  • Tijd: 20.00 uur, kerk open vanaf 19.30 uur
  • Toegang: Gratis, vrijwillige bijdrage na afloop
Informatie: Ton Schimmel, e-mail: [email protected], tel 06-53882515
rheden.nieuws.nl  richt zich op berichtgeving op lokaal niveau. Onze bezoekersaantallen blijven stijgen, wat onder andere goed is voor de zichtbaarheid van onze adverteerders. Wil jij je naamsbekendheid vergroten?Wij denken graag met je mee om de reclame-euro zo optimaal mogelijk te besteden. Door lokaal te adverteren op Rheden Nieuws tegen een concurrerende prijs!
Neem contact op met Dolf Verschuren via de telefoon: 06 – 4025 3846 of mail: [email protected].De nieuwsredactie is te bereiken via [email protected].
loading

Loading articles...

Loading