Gratis cursus in Dieren helpt beginners op weg met telefoon en tablet

29 aug , 10:19Nieuws
laptop digital tablet and mobile phone on wooden table 1
DIEREN – Een WhatsApp-bericht versturen, e-mail lezen, internetten of mobiel bankieren: voor veel mensen is dat nog niet vanzelfsprekend. Daarom organiseert de Zoomerij Dieren vanaf donderdag 17 september een gratis cursus voor beginners die beter willen leren omgaan met hun eigen telefoon of tablet.
De cursus is bedoeld voor mensen die nog weinig ervaring hebben met een smartphone of tablet. In een klein en rustig groepje oefenen deelnemers stap voor stap op hun eigen apparaat. Tijdens de lessen is er volop ruimte voor persoonlijke vragen en situaties uit de dagelijkse praktijk.

WhatsApp, e-mail en mobiel bankieren

De deelnemers leren onder meer hoe zij berichten kunnen versturen via WhatsApp en hoe e-mail op een telefoon of tablet werkt. Ook mobiel bankieren komt aan bod. Daarbij wordt uitgelegd hoe deelnemers hun apparaat veilig kunnen gebruiken en waar zij op moeten letten bij het invoeren of delen van persoonlijke gegevens.

Aandacht voor veilig internetten

Een belangrijk onderdeel van de cursus is veilig internetgebruik. De begeleiders geven uitleg over mogelijke risico’s en laten zien hoe deelnemers hun gegevens beter kunnen beschermen. De lessen zijn praktisch opgezet. De begeleiders nemen rustig de tijd en geven duidelijke uitleg en handige tips, zodat deelnemers ook thuis zelfstandig verder kunnen oefenen.

Zes bijeenkomsten

De cursus bestaat uit zes bijeenkomsten en wordt gegeven in de Zoomerij Dieren. Deelname is gratis, ook voor mensen die geen lid zijn van de Bibliotheek.
Vooraf aanmelden is wel nodig.

Praktische informatie:

📅 Cursusdata: 17 en 24 september, 8, 22 en 29 oktober en 5 november 2026
🕑 Tijd: 14.00 tot 16.00 uur
📍 Locatie: de Zoomerij Dieren
📱 Onderwerpen: WhatsApp, e-mail, mobiel bankieren en veilig internetten
💰 Kosten: gratis, ook voor niet-leden
📞 Aanmelden: 085-018 43 62
📧 E-mail: [email protected]
ℹ️ Online aanmelden: www.dezoomerij.nl/agenda
rheden.nieuws.nl  richt zich op berichtgeving op lokaal niveau. Onze bezoekersaantallen blijven stijgen, wat onder andere goed is voor de zichtbaarheid van onze adverteerders. Wil jij je naamsbekendheid vergroten? Wij denken graag met je mee om de reclame-euro zo optimaal mogelijk te besteden. Door lokaal te adverteren op Rheden Nieuws tegen een concurrerende prijs! Neem contact op met Dolf Verschuren via de telefoon: 06 – 4025 3846 of mail: [email protected].
De nieuwsredactie is te bereiken via [email protected].
loading

Loading articles...

Loading