VELP - Op zondag 1 maart organiseerde Cv. de Narrenkap voor het vierde jaar op rij de Velpse Halfvastenoptocht. Een heerlijk zonnetje kleurde de straten van Velp weer tot een vrolijk geheel.
Aan de start bij het Villapark om 13:11 stonden alle deelnemers opgesteld, klaar om er een feestje van te maken. En al gelijk vanaf het begin zat de sfeer er goed in!
Langs de hele route stonden er veel mensen uit Velp en omstreken te kijken naar de creaties van de verschillende deelnemers. Ook de jury heeft hierbij goed opgelet en de punten toegekend aan de mooiste creaties.
Direct na de optocht werd het met de muziek van Ronn Laam nog gezellig in het Narrenhuus, waar ook de prijsuitreiking plaatsvond.
Al met al kijkt Cv. De Narrenkap terug op een zeer geslaagde dag waarbij iedereen weer veel plezier heeft beleefd. Een mooie afsluiter van carnavalsseizoen 2025-2026 wat nu dan écht afgesloten is.
De prijswinnaars
Zelfbouw
- De Zatkruupers - de Bacotrein
- De Fiesta's
Groepen
- c.v. de Blaospiepkes - Mexicaans carnaval
- De Schotse garde
Wisselbeker publieksprijs
Meer foto's:
rheden.nieuws.nl richt zich op berichtgeving op lokaal niveau. Onze bezoekersaantallen blijven stijgen, wat onder andere goed is voor de zichtbaarheid van onze adverteerders. Wil jij je naamsbekendheid vergroten?Wij denken graag met je mee om de reclame-euro zo optimaal mogelijk te besteden. Door lokaal te adverteren op Rheden Nieuws tegen een concurrerende prijs! Neem contact op met Dolf Verschuren via de telefoon: 06 – 4025 3846 of mail:
[email protected].De nieuwsredactie is te bereiken via
[email protected].