
RHEDEN - Beleef de herfst en geniet van de fraai gekleurde bomen en prachtige vergezichten. Bezoekerscentrum Veluwezoom organiseert op zaterdag 17 oktober van 14.00 - 16.00 uur een mooie wandeling door het glooiende landschap van Nationaal Park Veluwezoom.
De kosten voor deelname bedragen € 5,00 voor leden en € 8,00 voor niet-leden.
Herfstkleuren
Op landgoed Heuven staan veel oude bomen. De bladeren van de loofbomen nemen met prachtige kleuren afscheid van de zomer. En de grond ligt bezaaid met boomvruchten als kastanjes, eikels en beukennootjes. Veel vogels bereiden zich voor op hun trek naar het zuiden. Andere dieren leggen druk een voorraad wintervoedsel aan. Voor wilde zwijnen is de hoeveelheid mast (o.a. eikels en beukennootjes) wat van de bomen komt bepalend hoe ze de winter doorkomen. De tamme kastanje is een lekkernij waarvoor veel mensen in deze periode van het jaar naar Veluwezoom komen.
Praktische info
Kaartjes zijn te koop via http://www.natuurmonumenten.nl .
De hond mag helaas niet mee.
Deze tocht is bedoeld voor volwassenen.
Vertrek vanaf de parkeerplaats bij het Bezoekerscentrum Veluwezoom, Heuvenseweg 6, 6991 JW Rheden.
Natuurmonumenten is een beweging van mensen met hart voor de natuur in Nederland. Meer dan 725.000 mensen steunen het werk van Natuurmonumenten. Wilt u ook lid worden? Bij de balie van ons bezoekerscentrum in Rheden hebben we altijd een leuk welkomstcadeau klaarliggen of meldt u aan via http://www.natuurmonumenten.nl .
Meer activiteiten?
Kijk op http://www.natuurmonumenten.nl en volg ons op Twitter en Facebook: @NM_Gelderland en http://www.facebook.com/DeVeluwe