Herman Heijermansstraat afgesloten

09 sep 2014, 11:35 Nieuws
glo6rhopgsmgdwrmllk9qsu26 hhstraat

VELP - Wegens sloopwerkzaamheden is de Herman Heijermansstraat in Velp-zuid afgesloten voor al het verkeer tot 30 september.

De Herman Heijermansstraat maakt onderdeel uit van een plan van woningcoöperatie Vivare, waarbij maar liefst 86 woningen gesloopt gaan worden

Begin september zijn de eerste te slopen woningen in fase 1 van de werkzaamheden, vrij gekomen, de bewoners zijn elders gaan wonen of verblijven tijdelijk in een wisselwoning die als de nieuwbouw klaar is weer verlaten gaat worden.

De Herman Heijermansstraat ligt in het verandergebied omgeving Van Kolplein, tussen de Willemstraat, Dr Willemdreeshof en het Van Kolplein.

Kijk voor een eerdere publicatie met meer informatie op:


https://rheden.nieuws.nl/nieuws/20140116/Huizen-omgeving-van-Kolplein-Velp-zuid-worden-gesloopt-en-herbouwd

HIER

@HetRhedenNieuws

Klik HIER wanneer u zich wilt aanmelden voor de nieuwsbrief.