DIEREN - Dames, jullie willen even een avondje onbezorgd blijmoedig kunnen lachen en meezingen? Heerlijk alle zorgen even opzij zetten?!
Kom dan op vrijdag 1 mei aanstaande om 20:00 uur naar Theater RhederArt in Dieren voor een geweldig meezingfestijn van de dames van het muzikaal cabaretduo Vuile Huichelaar met hun voorstelling ‘We zullen doorgaan’.
Ook al zitten we in de Lotushouding, eten we Vega en bouwen we aan een schoon Karma; de doodgewoonste dingen brengen ons tot zingen!
We willen controle en rust, het onderste uit de kan en het kersje op de taart. We willen het allemaal. Maar vrouwen zijn nét mensen. Dus lukt het allemaal maar half.
Maar zolang we ons nog ergeren aan de neusharen van onze man en we onze eígen snor goed in de gaten houden, is er nog hoop! Want als echte doorbijtertjes geven we natuurlijk niet op en klunen we door het leven. Er zijn nog zo veel schitterende tranentrekkers en prachtige (meezing)liedjes om samen te zingen.
Na het grote succes van Vuile Huichelaar 1, 2 en 3 nu Vuile Huichelaar 4: We zullen doorgaan! Een ervaring die je niet mag missen! Bovendien gaat iedereen met een gratis goody-bag naar huis.
Kijk voor reserveringen en meer info op www.rhederart.nl of op www.vuilehuichelaar.nl .