Informatieavond met als thema ‘Pubers en de verleidingen van nu’

22 mrt 2017, 19:47 Nieuws
hetrhedens
Het Rhedens

DIEREN - Woensdag 29 maart van 19.30 tot 21.30 uur is er op Het Rhedens Dieren een informatieavond met als thema ‘Pubers en de verleidingen van nu’. Alle ouders en verzorgers van leerlingen van Het Rhedens zijn welkom.

De avond wordt georganiseerd door de ouderraad en ouderklankbordgroepen van Het Rhedens Dieren, in samenwerking met de locatieleiding.

Onderwerpen als voeding en bewegen, sociale media en een gezonde leefstijl staan deze avond centraal. Een gevarieerde en interactieve bijeenkomst met onder andere toneelsketches van het 'Helder Theater' en mediacoach Yola Hopmans die inzoomt op mediaopvoeding.

Ook geeft 'De Juiste Lijn' informatie over voeding en gezondheid, behandelt voedingsdeskundige Els Burgmeijer onder meer het onderwerp suikerverslaving, gaat psycholoog Monica Hendriks in op verschillende breinsystemen en informeert kinderfysiotherapeut Loes ten Buuren over de schijf van 3. Ook geeft zij tips hoe je bewegen leuk maakt.

Leren, ontplooien, samenleven

Het Rhedens is een algemeen bijzondere scholengemeenschap voor iedereen. Het doel van het onderwijs is leerlingen zo goed mogelijk voorbereiden op het vervolgonderwijs, de arbeidsmarkt en de samenleving, én bijdragen aan hun persoonlijke vorming. Alleen een diploma halen vinden ze niet genoeg.

Ze willen dat de leerling zijn talenten maximaal ontplooit en zich ontwikkelt tot een betrokken, sociale en zelfbewuste deelnemer aan de samenleving. Daarom is het motto ‘leren, ontplooien,