Gemeente Rheden/Arnhem - De politie heeft op 2 februari rond 18.00 uur twee jongens aangehouden die worden verdacht van de gewapende overval op een winkel aan de Hanzestraat kort ervoor. De jongens zijn 14 en 16 jaar en komen uit de gemeente Rheden. Zij voldeden aan opgegeven signalementen en werden tijdens een zoekactie van de politie in de Arnhemse wijk Presikhaaf aangetroffen. Onderzoek gedurende de avond wees uit dat zij mogelijk betrokken zijn bij de overval. OnderzoekDe politie zet het onderzoek voort en sluit meerdere aanhoudingen niet uit. Zij roept burgers op zich te melden als zij informatie hebben of iets gezien of gehoord hebben dat van belang kan zijn voor het onderzoek. Men kan bellen met 0900-8844. Als men anoniem wil blijven kan men bellen met Meld Misdaad Anoniem op 0800-7000.
Gemeente Rheden/Arnhem - De politie heeft op 2 februari rond 18.00 uur twee jongens aangehouden die worden verdacht van de gewapende overval op een winkel aan de Hanzestraat kort ervoor.
De jongens zijn 14 en 16 jaar en komen uit de gemeente Rheden. Zij voldeden aan opgegeven signalementen en werden tijdens een zoekactie van de politie in de Arnhemse wijk Presikhaaf aangetroffen. Onderzoek gedurende de avond wees uit dat zij mogelijk betrokken zijn bij de overval.
Onderzoek
De politie zet het onderzoek voort en sluit meerdere aanhoudingen niet uit. Zij roept burgers op zich te melden als zij informatie hebben of iets gezien of gehoord hebben dat van belang kan zijn voor het onderzoek. Men kan bellen met 0900-8844. Als men anoniem wil blijven kan men bellen met Meld Misdaad Anoniem op 0800-7000.