Kabouterfestival 2013 Park Sonsbeek

12 okt 2013, 13:36Nieuws
inwdtyw7xv0jim90krouby0p4 kaboutertuin 2
ARNHEM - Niet alleen de herfst, ook de herfstvakantie staat voor de deur. Van zaterdag 12 tot en met 20 oktober is de Steile Tuin in Park Sonsbeek omgetoverd tot Puntmutsendorp.
Van 10.00 tot 17.00 uur zijn kinderen en hun begeleiders die in kabouters geloven welkom in de tuin die bruist van de activiteiten, ook al slapen de kabouters. Overal zijn bewijzen te zien dat hier kabouters wonen en werken. Wie weet zie je de grote Wouter Kabouter en zijn vriendinnetje Kato. Na het verkennen van de tuin kunnen kinderen knutselen, zich laten schminken en …. poffertjes eten! Terwijl de kinderen poppenkast kijken kunnen de volwassenen koffie of thee drinken. De toegang is gratis; een vrijwillige bijdrage is welkom. Puntmutsendorp os open van 10.00 tot 17.00 uur. Kinderactiviteiten van 10.00 tot 13.00 uur en van 14.00 tot 17.00 uur
Op zondagmiddag 20 oktober tussen 16.00 - 17.00 uur wordt de kabouterweek afgesloten met het oplaten van ballonnen. Tijdens het wachten worden liedjes gezongen en wordt muziek gemaakt!
kaboutertuin
Ook in de Witte Watermolen zijn kabouters druk in de weer (geweest). Ze hebben de molenaars geholpen met het bakken van kabouterkoekjes. Op zondag kun je luisteren naar kabouterverhalen. Dinsdag t/m vrijdag van 10.00 tot 16.30 uur, zondag van 11.00 tot 16.30 uur.
In het bezoekerscentrum kunnen kinderen zich als kabouter verkleden, allerlei kabouterboeken bekijken en meedoen aan een kleurwedstrijd. Dinsdag t/m zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur, zondag van 11.00 tot 17.00 uur
Bezoekerscentrum Sonsbeek, Zijpendaalseweg 24a, 6814 CL Arnhem;
www.bezoekerscentrumsonsbeek.nl
Klik HIER wanneer u zich wilt aanmelden voor de nieuwsbrief.
loading

Loading articles...

Loading