“Komt allen tezamen”, Kerstsamenzang Velp, 20 december 2014

08 dec 2014, 19:34Nieuws
b8iob3dcfj0y7559fe6b2cogt affiche kerstsamenzang 2014 1
VELP/ROZENDAAL/ARNHEM - Onder het motto “Komt allen tezamen” organiseren de Eusebiusparochie in Velp, het Gospelkoor “Voices” uit Arnhem en de Koninklijke Rosendaalsche Kapel de traditionele Kerstsamenzang.
Deze kerstsamenzang wordt gehouden in de R.K. Onze Lieve Vrouw Visitatiekerk aan de Emmastraat in Velp, op zaterdag 20 december. Aanvang 19.00 u. De kerk is open om 18.30 uur. Vanaf 18.45 u speelt de Kapel kerstmuziek.
Als u van zingen houdt, en uit volle borst de bekende kerstliederen mee wilt zingen, kunt u dat in Velp doen, ondersteund door de Koninklijke Rosendaalsche kapel o.l.v. Michel Jalink of Peter van Drunen op het orgel. De zang wordt ondersteund door het gospelkoor Voices, onder leiding van Gertjan Goeree, met begeleiding van een eigen combo.
De kapel en “Voices” hebben samen enkele nummers ingestudeerd, waaronder het prachtige “Joy to the World”. Bij liederen als “Ere zij God” en “Stille Nacht” kunnen de bezoekers meezingen, begeleid door de ruim 20 muzikanten van de Rosendaalsche Kapel. En misschien is het nieuwe orgel, waarvoor het afgelopen jaar actie is gevoerd door de RK kerkgemeenschap, net op tijd klaar om ook zang en spel te ondersteunen.
Traditioneel is er volop aandacht voor kinderen. Tijdens het slotlied “Midden in de Winternacht” begeleiden zij samen met de kapel deze afsluitende samenzang. De kapel zorgt voor extra slagwerkinstrumenten, zodat de bekende regels uit dit lied “laat de trom, laat de bel, laat de bel-trom horen” door de kleintjes extra ondersteund worden.
De toegang is gratis, maar er is een collecte ter bestrijding van de onkosten.

affiche-kerstsamenzang-2014-2
Klik HIER wanneer u zich wilt aanmelden voor de nieuwsbrief.
loading

Loading articles...

Loading