Lezing in Ons Raadhuis Velp, thema; Ouderen en psychische klachten

02 okt , 14:15 Nieuws
voorkant inclusief fietsen ons raadhuis rob weenink
Rob Weenink

VELP - Ons Raadhuis werkt al vijf jaar op een bescheiden manier samen met de Universiteit Nijmegen aan het onderzoek naar angststoornissen en depressieve gevoelens bij ouderen. Deze middag geven professor Gert-Jan Hendriks en GZ-psycholoog Selina Meems twee presentaties over ‘Ouderen en psychische klachten'.

De presentaties zijn onderdeel van een onderzoek en beiden nodigen de deelnemers uit om te beginnen met het invullen van een vragenlijst. Daarna vertelt Selina Meems over haar onderzoek naar opvattingen van ouderen over ouder worden, psychische klachten en het al dan niet hulp zoeken hierbij.

Gert Jan Hendriks vertelt over Seniorisme; opvattingen en misvattingen over het ouder worden en oud zijn, en hoe dit van invloed is op hoe wij ons eigen ouder worden ervaren.

Kom luisteren naar deze zeer interessante uiteenzettingen. Dan raakt u ook op de hoogte van de meeste recente resultaten van dit omvangrijke wetenschappelijke onderzoeksproject.

  • Datum: Woensdag 8 oktober 2025
  • Tijd: van 13.30 uur tot 15.30 uur
  • Locatie: Ons Raadhuis, Nieuwstraat 1 (Hoek Nieuwstraat/Emmastraat) 6881 SK Velp
  • Prijs: 1 strip (€ 4,00), niet-leden € 5,50

------------------

rheden.nieuws.nl  richt zich op berichtgeving op lokaal niveau. Onze bezoekersaantallen blijven stijgen, wat onder andere goed is voor de zichtbaarheid van onze adverteerders. Wil jij je naamsbekendheid vergroten?

Wij denken graag met je mee om de reclame-euro zo optimaal mogelijk te besteden. Door lokaal te adverteren op Rheden Nieuws tegen een concurrerende prijs! Neem contact op met Dolf Verschuren via de telefoon: 06 – 4025 3846 of mail: [email protected].

De nieuwsredactie is te bereiken via [email protected].