
ARNHEM - Werkgroep Minder Lichthinder organiseert op donderdag 21 maart a.s. een symposium over lichthinder. Het symposium vindt plaats in bezoekerscentrum Sonsbeek.
ARNHEM - Werkgroep Minder Lichthinder organiseert op donderdag 21 maart a.s. een symposium over lichthinder. Het symposium vindt plaats in bezoekerscentrum Sonsbeek.
De Arnhemse Nachtburgemeester nodigt u uit voor een symposium over lichthinder op donderdag 21 maart. Medewerkers van Philips, Arcadis en het NIOO-KNAW laten deze dag hun licht schijnen over de volgende onderwerpen:
Tijdens de bijeenkomst is er veel ruimte voor vragen en discussie. Ben je geen spreker maar heb je wel iets te melden? Klim dan op de zeepkist en u krijgt twee minuten spreektijd.
Meer informatie volgt binnenkort, u kunt zich al wel aanmelden via: [email protected]
De organisatie is in handen van Werkgroep Minder Lichthinder, een samenwerking van Bezoekerscentrum Sonsbeek, Milieudefensie Arnhem, JWG voor Sterrenkunde afd. Arnhem en de Arnhemse Nachtburgemeester.
Locatie: Bezoekerscentrum Sonsbeek, Zypendaalseweg 24a, 6814 CL Arnhem. Kosten: € 20,-, studenten gratis. Aanvang: 13.00 uur
Afbeelding achtergrond © NASA / C. Mayhew & R. Simmon (NASA/GSFC), NOAA/ NGDC, DMSP Digital Archive