Lustrumconcert van het Dierens Kamerkoor Canzonet in Dorpskerk Rheden

10 nov , 14:51 Nieuws
Dierens Kamerkoor Canzonet
Dierens Kamerkoor Canzonet

RHEDEN - Het Dierens Kamerkoor Canzonet geeft een lustrumconcert in de Dorpskerk van Rheden. Al veertig jaar is Canzonet een koor waar ca. 25 enthousiaste zangers en zangeressen in een prettige sfeer vooral meerstemmige klassieke koormuziek ten gehore brengen.

Gevarieerd programma

Onder de bezielende leiding van dirigent Christel Gelderman is een gevarieerd programma ingestudeerd. Er wordt onder meer koormuziek uitgevoerd van klassieke componisten als Waelrant, Praetorius, Purcell, Bach en Fauré, maar ook meer recente werken zoals May it Be uit Lord of the Rings en een kleine medley uit de Phantom of the Opera.

Instrumentale intermezzi worden verzorgd door het blokfluit-gamba kwartet De Flaguiten.

Het concert wordt gehouden op zondag 16 november 2025 om 15.00 uur. De entree is gratis, een vrijwillige bijdrage na afloop wordt op prijs gesteld.

rheden.nieuws.nl  richt zich op berichtgeving op lokaal niveau. Onze bezoekersaantallen blijven stijgen, wat onder andere goed is voor de zichtbaarheid van onze adverteerders. Wil jij je naamsbekendheid vergroten?

Wij denken graag met je mee om de reclame-euro zo optimaal mogelijk te besteden. Door lokaal te adverteren op Rheden Nieuws tegen een concurrerende prijs! Neem contact op met Dolf Verschuren via de telefoon: 06 – 4025 3846 of mail: [email protected].

De nieuwsredactie is te bereiken via [email protected].