Man aangehouden met ploertendoder en drugs.

28 jun 2012, 12:15Nieuws
infomiddag
DE STEEG – De politie heeft in de nacht van woensdag op donderdag 28 juni een 31-jarig man zonder vaste woon- of verblijfplaats aangehouden.Die nacht rond kwart over twaalf kreeg de politie de melding dat er op de Middachtenallee een onverlichte bromfiets stond. De melder gaf aan dat dit een vreemde plek was om een bromfiets te stallen. Ter plaatse troffen agenten een man bij de bromfiets aan. De man kon geen duidelijke verklaring geven waarom hij daar was en kon zich niet legitimeren. In de scooter troffen agenten een ploertendoder* aan. Ook droeg de man gereedschap bij zich en had hij drugs op zak. De man is aangehouden voor verder onderzoek.
DE STEEG – De politie heeft in de nacht van woensdag op donderdag 28 juni een 31-jarig man zonder vaste woon- of verblijfplaats aangehouden.
Die nacht rond kwart over twaalf kreeg de politie de melding dat er op de Middachtenallee een onverlichte bromfiets stond. De melder gaf aan dat dit een vreemde plek was om een bromfiets te stallen. Ter plaatse troffen agenten een man bij de bromfiets aan. De man kon geen duidelijke verklaring geven waarom hij daar was en kon zich niet legitimeren. In de scooter troffen agenten een ploertendoder* aan. Ook droeg de man gereedschap bij zich en had hij drugs op zak. De man is aangehouden voor verder onderzoek.
*Een ploertendoder is een gevechtswapen , vergelijkbaar met een gummiknuppel dat bestaat uit een flexibele stok. In tegenstelling tot de gummiknuppel zit aan het uiteinde nog een zware loden knop waardoor een hardere slag kan worden toegebracht, zelfs zo hard dat het de dood tot gevolg kan hebben. Daarom is het wapen ook verboden in Nederland en in België .
De ploertendoder valt in Nederland onder categorie 1 sub 3 van de Wet wapens en munitie en kan daarbij onder geen enkele omstandigheid worden aanvaard. De gummiknuppel valt er in categorie 4 sub 3 van de Wet Wapens en munitie, en is derhalve een toegestaan wapen; het dragen en het voorhanden hebben op straat is wel verboden.
loading

Loading articles...

Loading