Minder treinen vanwege extreme hitte

02 aug 2013, 13:06 Nieuws
infomiddag

NS rijdt vrijdagmiddag met minder treinen vanwege de tropische hitte. Op enkele trajecten rijden sprinters en intercity's twee keer per uur in plaats van vier keer per uur. Eventuele storingen als gevolg van de hitte kunnen zo sneller worden opgelost, meldt de NS vrijdag. De NS raadt reizigers voor vertrek aan om de actuele vertrektijden te raadplegen.

NS en Prorail hebben vrijdag verder extra storingsploegen klaarstaan om eventuele problemen snel op te lossen. Ook staan er locomotieven klaar om gestrande treinen zo snel mogelijk weg te slepen.

De temperaturen bereiken vrijdagmiddag een hoogtepunt. Op sommige plaatsen kan het 37 graden worden. Door de warmte kan het spoor uitzetten. (Door: Novum)

Foto: Rheden Nieuws


HIER

@HetRhedenNieuws

Klik HIER wanneer u zich wilt aanmelden voor de
nieuwsbrief.