VELP/ROZENDAAL – Na meer dan 160 voorstellingen in binnen- en buitenland is RAMKOERS van muziektheatergroep BOT eindelijk weer te zien in Nederland. De groep speelt twee exclusieve shows in het openluchttheater De Pinkenberg. Bezoekers kunnen zich verwachten aan een voorstelling die wil schuren, raken en roeren.
Bereid je voor op spectaculair muziektheater met grote machines en kleine liedjes. Van keihard tot breekbaar zacht. In RAMKOERS gooit BOT alle zekerheden overboord. Op een speelvloer die steeds in aanbouw is, laat de groep indrukwekkend stuntwerk zien. Materiaal dat waardeloos lijkt, vormt zowel het instrumentarium als het decor.
RAMKOERS is een voorstelling van muziektheatergroep BOT, regisseur Vincent de Rooij (bekend van Dogtroep) en De Nieuwe Oost pop.
De Volkskrant gaf de voorstelling eerder al 4 van de 5 sterren en schreef: “RAMKOERS is een brok gebalde energie, die met alle kracht in het gezicht en gehoor van het publiek wordt geblazen.”
Muziektheatergroep BOT speelt op vrijdag 22 en zaterdag 23 augustus om 20.00 uur in openluchttheater De Pinkenberg. Tickets voor de voorstelling zijn te koop via www.depinkenberg.nl of bij de balie van de vestigingen van de Zoomerij.
rheden.nieuws.nl richt zich op berichtgeving op lokaal niveau. Onze bezoekersaantallen blijven stijgen, wat onder andere goed is voor de zichtbaarheid van onze adverteerders. Wil jij je naamsbekendheid vergroten?
Wij denken graag met je mee om de reclame-euro zo optimaal mogelijk te besteden. Door lokaal te adverteren op Rheden Nieuws tegen een concurrerende prijs! Neem contact op met Dolf Verschuren via de telefoon: 06 – 4025 3846 of mail: [email protected].
De nieuwsredactie is te bereiken via [email protected].