Nieuw: Surprise4Kids in Velp

13 sep 2014, 9:52Nieuws
d3v5624m1vkdo6jsdinlv4wp9 surprise4kids
VELP - Vanaf september 2014 krijgen alle aanstaande ouders in Velp een tas vol cadeautjes aangeboden! In deze tas zitten kleine attenties en leuke kortingsbonnen, een tas waar ouders en kinderen blij van worden.
Honderdvijftig tasjes staan klaar om uitgereikt te worden. De twee verloskundigen, Jeanine van der Ven en Josephine van der Heiden, gaan deze tas uitdelen rond de 32 ste week van de zwangerschap.
Initiatief
De tas is een initiatief van Carolien Aarnink en Anita Matser, naar een idee van de bekende ‘De blije doos’, maar dan alleen van Velp. Zij hebben lokale middenstanders en jonge ondernemers benaderd die iets te bieden hebben voor aanstaande jonge ouders en kinderen.
Carolien geeft cursussen mindfulness en Anita begeleidt vanuit haar gastouderschap een peuterspeelgroep, De Blokkendoos. Beiden leveren ook een bijdrage aan de tas.
De volgende deelnemers hebben zich aangesloten:
  • Gerda Ferbeek, Yoga, Reiki en Quantum Touch
  • Marc Pluim, Fotografie
  • De Wereldwinkel
  • Ollie, Baby en kinderkleding
  • Studio Eigenzin, M. Rothuizen
  • Banketbakkerij, Teunissen
  • Speelotheek het Kasteel Velp
  • José Braam, Keramiek
  • Fysiotherapie, Suurenbroek van Douveren
  • Tante Sabien, Tweedehands kinderkleding
  • Boekhandel, Lezen & Laven; Jansen & De Feijter
  • Hart van Velp, cadeauwinkel
  • Kinderergotherapie, Frank Kerkhof
  • Carolien Aarnink, mindfulness
  • Peuterspeelgroep De Blokkendoos, Anita Matser
Deelnemers die zich nog willen aansluiten zijn van harte welkom, mits zij iets te bieden hebben voor jonge ouders of kinderen.
Bent u in 2014 bevallen en wilt u ook graag een tas ontvangen? Dat kan! Bel of mail dan naar Anita Matser, of 026-3884814.
surprise4kids0
Klik HIER wanneer u zich wilt aanmelden voor de nieuwsbrief.
loading

Loading articles...

Loading