
RHEDEN – Door de vele misstanden bij de ANBO en het opheffen van de afdelingen heeft het bestuur van de afdeling Rheden/Rozendaal doen besluiten een nieuwe vereniging op te richten.
En de Algemene Senioren Vereniging Rheden-Rozendaal is per 1 januari j.l. een feit geworden.
De vereniging gaat voort op de ingeslagen weg, met hetzelfde bestuur en dezelfde vrijwilligers. Inmiddels hebben meer dan 100 oud ANBOleden aangegeven de overstap naar de nieuwe vereniging te willen maken. Binnenkort zullen wij u verder informeren, ook de reeds geplande activiteiten gaan gewoon door.
Likeur proeverij
Op dinsdagmiddag 19 januari gaan we likeur proeven bij Wijngaard Um d’n Olden Smit in Velswijk bij Zelhem. Er is een rondleiding en naast de likeuren zijn er lekkere hapjes. Iedereen is welkom om mee te gaan, opgave verplicht. De kosten bedragen € 11,-.
Gezond slapen
Op woensdagmiddag 27 januari is er een presentatie over gezond slapen en zitcomfort, met gratis verloting in het Parkhuis in de Steeg. Bus 43 van Breng stopt voor de deur.
Opgave voor beide evenementen kan bij Dini Pison: 06 21 60 43 21 of [email protected] . Voor algemene informatie over de Algemene Senioren Vereniging Rheden-Rozendaal kunt u contact opnemen met het secretariaat: [email protected] of telefonisch 0313 – 421 297 of voorzitter Anne Bruger: 0654 – 292 342