Ochtendwandeling in het Rozendaalse bos

13 mei , 17:04Nieuws
20260511 rozendaalse-zand-2 - IVN Oost Veluwezoom
IVN Oost-Veluwezoom
ROZENDAAL - Begin goed aan je dag: er is veel wetenschappelijk bewijs dat wandelen in de natuur goed is voor lichaam en geest. Ze gaan een uur genieten van de natuur met als doel dat je daarna opgewekt en geconcentreerd aan je (werk)dag kunt beginnen. De gids houdt de tijd in de gaten, zodat je planning niet in gevaar komt. 
Wandelschoenen aan, lijkt verstandig want ze wandelen over bospaden van het Rozendaalse bos. Daar laat de IVN-gids je verschillende facetten van het bos zien, horen, voelen en ruiken. Na deze wandeling kijk je in het vervolg anders naar het bos.

Na afloop ben je verbaast en voldaan

Ze starten vrijdagochtend 22 mei 2026 om 7.00 uur vanaf parkeerplaats Het Wageningse Hek aan de Schelmseweg in Rozendaal.
Let op: De paden zijn oneffen en steil. Honden mogen niet mee. Aanmelden is niet nodig. Deelname is gratis, maar een vrijwillige bijdrage wordt op prijs gesteld.
rheden.nieuws.nl  richt zich op berichtgeving op lokaal niveau. Onze bezoekersaantallen blijven stijgen, wat onder andere goed is voor de zichtbaarheid van onze adverteerders. Wil jij je naamsbekendheid vergroten? Wij denken graag met je mee om de reclame-euro zo optimaal mogelijk te besteden. Door lokaal te adverteren op Rheden Nieuws tegen een concurrerende prijs!
Neem contact op met Dolf Verschuren via de telefoon: 06 – 4025 3846 of mail: [email protected]. De nieuwsredactie is te bereiken via [email protected].
loading

Loading articles...

Loading