Ontbijt in gemeentehuis op international vrouwendag

24 feb 2012, 8:00Nieuws
infomiddag
DE STEEG/Gemeente Rheden - Op donderdag 8 maart is het internationale vrouwendag. Op deze dag organiseert
DE STEEG/Gemeente Rheden - Op donderdag 8 maart is het internationale vrouwendag. Op deze dag organiseert
de initiatiefgroep ‘Vrouwen maken het verschil’ een ontbijt in het gemeentehuis in
De Steeg. Belangstellenden zijn van harte welkom.
Op internationale vrouwendag wordt de eerste staking van vrouwen herdacht. Deze dag is beroemd geworden door de leuze ‘brood en rozen’. Deze dag wordt sinds 1912 in Nederland herdacht; wereldwijd wordt aandacht besteed aan de rechten van vrouwen.
De initiatiefgroep ‘vrouwen maken het verschil’, wil deze dag vieren met al die vrouwen die sympathiek staan ten opzichte van het initiatief. Dit alles onder het motto:
" Men play the game, women know the score " - Roger Woddis -
De initiatiefgroep nodigt belangstellenden uit voor een ontbijt in de kantine van het gemeentehuis, Hoofdstraat 3 in De Steeg op donderdagochtend 8 maart van 08.00 uur tot 09.30 uur. Belangstellenden kunnen zich opgeven via [email protected] of via telefoonnummer (026) 49 55 866.
Wat houdt de initiatiefgroep ‘Vrouwen maken het verschil’ in?
De initiatiefgroep heeft van de raad budget gekregen om de deelname van vrouwen aan de politiek en het openbaar bestuur onder de aandacht te brengen en te stimuleren. Dat heeft de oorspronkelijke initiatiefgroep met veel enthousiasme gedaan. De respons was dan ook een grote verrassing: tientallen vrouwen reageerden. De eerste periode werd bij de gemeenteraads-verkiezingen afgesloten. Nu buigt de initiatiefgroep zich over een zinvolle doorstart.
Kijk voor meer informatie op www.rheden.nl/trefwoord : vrouwen maken het verschil.
loading

Loading articles...

Loading