REGIO - Op zaterdag 26 september viert onze provincie de tweede editie van De Gelderse Dag. Organisaties door heel Gelderland zetten hun deuren open voor leuke, interessante activiteiten.
Geef je op voor het Gelders Ontbijt met het Gelders Kijkje Bij en laat je verrassen! Klik
hier voor alle mogelijkheden in onze provincie.
De Gelderse Dag verbindt alle 51 gemeenten
Met meer dan 150 deelnemende locaties verspreid over alle 51 Gelderse gemeenten staat de provincie die dag in het teken van ontmoeten, ontdekken en verbinden.
Van de Veluwe tot de Achterhoek en van de Betuwe tot het Land van Maas en Waal: op allerlei plekken wordt het Gelders Ontbijt georganiseerd, gevolgd door een bijzonder Kijkje Bij. Bezoekers kunnen kennismaken met lokale initiatieven, een kijkje nemen achter de schermen bij organisaties en bedrijven en nieuwe plekken in hun eigen omgeving ontdekken. Zo laten de deelnemende locaties zien hoe veelzijdig Gelderland is en hoeveel mooie verhalen, bijzondere plekken en inspirerende initiatieven er in onze provincie te vinden zijn.
Extra bijzonder
Dat alle 51 gemeenten vertegenwoordigd zijn, maakt deze editie extra bijzonder. Dankzij de inzet van honderden betrokken organisaties, ondernemers, verenigingen en vrijwilligers is het gelukt om in iedere Gelderse gemeente een bijdrage aan De Gelderse Dag te realiseren.
Heb je iets gevonden waar je enthousiast van wordt? Klik op aanmelden en je wordt vanzelf doorgestuurd naar de aanmeldpagina. Daar regel je gratis en snel je ticket. Wil je met meer mensen komen? Dan voeg je simpel introducé's toe in het aanmeldformulier. Iedereen is welkom.
Meld je vóór 23 september aan!
- Blijf op de hoogte van al het nieuws van Rheden Nieuws via: Facebook, Instagram, Bluesky, Telegram of LinkedIn of via de nieuwsbrief, inschrijven kan ook onderaan deze pagina.
- Lokaal (pers)bericht of evenement insturen? Dat kan via [email protected]
rheden.nieuws.nl richt zich op berichtgeving op lokaal niveau. Onze bezoekersaantallen blijven stijgen, wat onder andere goed is voor de zichtbaarheid van onze adverteerders. Wil jij je naamsbekendheid vergroten? Wij denken graag met je mee om de reclame-euro zo optimaal mogelijk te besteden. Door lokaal te adverteren op Rheden Nieuws tegen een concurrerende prijs! Neem contact op met Dolf Verschuren via de telefoon: 06 – 4025 3846 of mail:
[email protected].
De nieuwsredactie is te bereiken via
[email protected].