VELP - ‘Zeker als zaterdag de zon schijnt, zal het vast heel erg druk worden’, vermoedt Dick Juijn van Stichting Bevrijdingsramen Velp. ‘De onthulling van de Velpse Bevrijdingsramen wordt een indrukwekkende en feestelijke gebeurtenis.’
De bijeenkomst in de Grote Kerk in de Kerkstraat is vanaf 11.00 uur ook rechtstreeks te volgen via Internet op http://kerk.pknvelp.nl/dienst-op-internet/ . Ook de dagen erna is de uitzending daar terug te zien.
De kerk heeft ook zaterdag en zondag extra openingstijden van 12:00 – 17:00 uur. Iedereen is van harte welkom. Koffie en thee zijn gratis. Drum- en Showfanfare Mr. H.M. van der Zandt speelt zaterdag tussen 12.30 en 13.30 uur, daarna is er geregeld orgelspel te horen.
Zondag speelt het Malletkorps van en tussen 13:00 en 14:00 uur en aansluitend het Harmonieorkest van Unisono Velp van 14:00 tot 16:00 uur. Tussendoor is er ook daar weer orgelspel te horen.
Om 17:00 uur is er zondag 13 september, een Interkerkelijke Oecumenische Gebedsdienst.