VELP - Vorige week was het groot feest bij de KangoeroeKlup. De ochtend begon sportief met allerlei leuke behendigheidsoefeningen, maar de echte verrassing kwam daarna: de Paashaas kwam op bezoek in De Dumpel.
De sporthal lag vol met verstopte eitjes die de kinderen enthousiast hebben opgezocht. Als kers op de taart (of eitje bij het ontbijt) kreeg iedereen een heerlijke chocolade paashaas en extra eieren mee naar huis. Een super geslaagde en sportieve ochtend.
Zin om ook mee te doen?
Vanaf zaterdag 11 april verhuist de KangoeroeKlup naar buiten. Je bent van harte welkom op Sportpark Overhagen (Rietganssingel 117) van 10.00 tot 11.00 uur.
Wil je meer weten of je kind aanmelden? Bel of app gerust met Anneke via 06-23292864.
rheden.nieuws.nl richt zich op berichtgeving op lokaal niveau. Onze bezoekersaantallen blijven stijgen, wat onder andere goed is voor de zichtbaarheid van onze adverteerders. Wil jij je naamsbekendheid vergroten?Wij denken graag met je mee om de reclame-euro zo optimaal mogelijk te besteden. Door lokaal te adverteren op Rheden Nieuws tegen een concurrerende prijs! Neem contact op met Dolf Verschuren via de telefoon: 06 – 4025 3846 of mail:
[email protected].De nieuwsredactie is te bereiken via
[email protected].