Parmantige Brûlée zoekt de Beste Plek

08 mrt 2015, 15:19 Nieuws
foto12
Dierentehuis Arnhem e.o.

VELP - Brûlée is een hangoor-konijn. Hij is als zwerver bij ons binnengekomen. Brûlée was toen erg vies en zijn vacht zat in de klit. Onlangs is hij gecastreerd. Brûlée is makkelijk in de omgang.

Dierentehuis Arnhem & omstreken, gelegen aan de Larensteinselaan te Velp is een welkom tijdelijk onderkomen voor veel huisdieren. Deze huisdieren verdienen allemaal een nieuw thuis, geef deze dieren een tweede kans!

De herkomst van de dieren is wisselend, maar in het algemeen hebben zij gewoon veel pech gehad. Wekelijks roept het Dierentehuis één van de dieren uit tot ‘HUISDIER van de WEEK’. Deze week is dat Parmantige Brûlée

Diernummer 21506

Voor meer informatie:

http://www.dierentehuisarnhem.dierenbescherming.nl/asieldieren/knaagdier/17/87352

brulee 21506 3

Heeft u interesse? Geeft u Parmantige Brûlée een tweede kans?

Neem dan contact op met Dierentehuis Arnhem & omstreken. Dit kan door te bellen met 026 - 36 19 861, of te mailen naar [email protected]. U kunt natuurlijk ook langskomen tijdens de openingstijden op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag en zaterdag van 13.00 tot 16.30 uur.

Wilt u meer informatie over Dierentehuis Arnhem & omstreken, of wilt u hen graag steunen, kijk dan op: http://www.dierentehuisarnhem.nl

http://www.dierentehuisarnhem.nl

brulee 21506 1


dierentehuis